نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۸

اولین تصویر فیلم مایکل جکسون منتشر شد

اولین تصویر فیلم Michael منتشر شده است که در آن می‌توان جعفر جکسون را در ظاهر مایکل جکسون مشاهده کرد.

فیلمی براساس زندگینامه مایکل جکسون در دست ساخت است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر این فیلم منتشر شده است. جعفر جکسون، بازیگر نقش مایکل جکسون به‌تازگی اولین تصویر فیلم Michael را به اشتراک گذاشته است که در این تصویر او را می‌توان در ظاهر پادشاه پاپ مشاهده کرد. همچنین او تایید کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم مایکل از روز فردا رسما آغاز خواهد شد و در ادامه می‌توانید اولین تصویر فیلم مایکل جکسون را مشاهده کنید:

جعفر جکسون در نقش مایکل جکسون در فیلم Michael

آنتوان فوکوآ، کارگردان آثاری چون فیلم Training Day، فیلم Tears of the Sun، فیلم King Arthur، فیلم Olympus Has Fallen، سه‌گانه The Equalizer، فیلم Southpaw، فیلم The Magnificent Seven، فیلم Infinite، فیلم The Guilty و فیلم Emancipation وظیفه کارگردانی فیلم Michael را بر عهده دارد. فیلم مایکل جکسون قرار است زندگی او از جکسون ۵ ساله تا تبدیل شدنش به ستاره موسیق پاپ را دنبال کند و به مبارزات حقوقی او هم در بخش مدنی و هم اتهامات سو استفاده از کودکان خواهد پرداخت.

جکسون در سال ۲۰۰۹ و در سن ۵۰ سالگی درگذشت. فیلم جکسون قرار است نگاهی عمیق به داستان زندگی او و مسیری را که به پادشاه پاپ تبدیل شد،‌ دنبال کند. این فیلم قرار است نمادین‌ترین اجراهای جکسون را به تصویر بکشد و روند زندگی هنری و زندگی شخصی او را نمایش دهد. جان لوگان که پیش از این برای نوشتن فیلمنامه آثاری چون فیلم Gladiator، فیلم The Aviator و فیلم Hugo سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده و خالق سریال Penny Dreadful نیز است، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم زندگینامه مایکل جکسون را بر عهده دارد.

فیلم Michael برای اکران در تاریخ ۱۸ آوریل ۲۰۲۵ (۲۹ فروردین ۱۴۰۴)‌ برنامه‌ریزی شده است. همچنین جولیان کروئه والدی قرار است نقش دوران کودکی مایکل جکسون را در این فیلم بازی کند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده