نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰

بچه‌ها ولاگ بسازید جایزه بگیرید!

فیلیمو مدرسه دومین دوره جشنواره ولاگ ویژه دانش آموزان را با هدف ترویج و تشویق بیشتر دانش‌آموزان به درس خواندن آغاز کرده است.

دومین دوره «جشنواره ولاگ» فیلیمو مدرسه ویژه دانش‌آموزان پایه اول تا نهم آغاز شد.

جشنواره ولاگ این مدرسه کمک آموزشی با هدف ترویج و تشویق بیشتر دانش‌آموزان به درس خواندن تا ۱۵ اسفندماه پذیرای آثار شرکت‌کنندگان است.

بر این اساس دانش‌‎آموزان پایه اول تا نهم می‌توانند از یک روز درس خواندن خود با فیلیمومدرسه در قالب اسکول ولاگ (ویدیو درس خواندن)، از خود فیلم گرفته و با انتشار آن در صفحه مربوط‌به مسابقه در آپارات به نشانی (https://www.aparat.com/vlog1402) در این جشنواره شرکت کنند و برنده جوایز ویژه این رویداد شوند.

بعد از آن براساس رأی داوران به برترین ولاگ سال ۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی تعلق می‌گیرد، همچنین به بهترین اجرا و خلاقانه‌ترین ولاگ هم در هر بخش ۵ میلیون تومان اختصاص پیدا می‌کند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند بعد از آپلود ویدیوها، با ارسال لینک آن به سایر دوستان خود، در بخش آراء مردمی هم حاضر شوند و شانس‌شان را برای دریافت جایزه ۲۰ میلیون تومانی نفر اول رأی مردمی هم بیازمایند.

حضور خود فرد در ویدیو به همراه اجرای خوب و خلاق، داشتن سناریو و داستان در ویدیوها، کادربندی درست، کیفیت بالای ضبط صدا و تدوین با سلیقه و همچنین کیفیت ۱۰۸۰ ویدیو و طراحی کاور مناسب از ملاک‌هایی هستند که در داوری‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده