نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۴

تصویر جدید Fallout آغاز ماجراجویی قهرمان سریال را نشان می‌دهد

تصویر جدیدی از سریال Fallout منتشر شده است که در آن شاهد حضور الان پورنل، بازیگر نقش لوسی در Vault 33 هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از سریال فال اوت منتشر شده است. به‌تازگی مجله امپایر تصویر جدیدی از سریال Fallout را به اشتراک گذاشته است که در این تصویر الان پورنل، بازیگر نقش لوسی دیده می‌شود که عضوی از Vault 33 است و در حال آماده شدن برای شروع ماجراجویی خودش است تا با آینده‌ای نامشخص و غیر قابل پیش‌بینی در دنیای بیرون از والت مواجه شود. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

الا پورنل در نقش لوسی در والت 33 در سریال Fallout

الا پورنل، والتون گاگینز، کایل مک لاکلن، زلیا مندس جونز، آرون موتن، ساریتا چودری، مایکل امرسون، لزلی اوگامس، مایک دویل و زک چری، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Fallout حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جاناتان نولان و لیزا جوی، خالقان و سازندگان سریال Westworld به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارند. جاناتان نولان، خالق سریال وست ورلد وظیفه کارگردانی ۳ قسمت اول سریال Fallout را بر عهده داشته است.

علاوه‌براین، جنوا رابرتسون-دووت، نویسنده فیلمنامه فیلم Captain Marvel و فیلم Tomb Raider به‌همراه گراهام وگنر، نویسنده سریال The Office، سریال Portlandia، سریال Baskets و سریال Silicon Valley به‌عنوان شورانر در سریال فال‌اوت حضور داشته‌اند. همچنین تاد هاوارد، کارگردان سری بازی Fallout به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی درکنار جاناتان نولان و لیزا جوی در سریال این بازی حضور دارند.

پخش سریال Fallout از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) از شبکه آمازون آغاز خواهد شد. بازی Fallout یکی از تحسین‌شده‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی است که تاکنون چندین میلیون نسخه از آن فروش رفته است. این در حالی است که اخیرا تاد هاوارد ساخت بازی Fallout 5 را تایید کرده است، اما این بازی قرار نیست تا پس از تولید و عرضه بازی The Elder Scrolls VI، تولید و عرضه شود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده