نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۱ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۵

تریلر سریال جدید مردگان متحرک؛ تلاش ریک و میشون برای یافتن یکدیگر

تریلر جدیدی از سریال The Walking Dead: The Ones Who Live پخش شد که تلاش ریک و میشون برای یافتن یکدیگر را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تریلر جدیدی از سریال The Walking Dead: The Ones Who Live (مردگان متحرک: کسانی که زندگی می‌کنند) با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن و دانای گوریرا پخش شده است. این تریلر ریک گرایمز و میشون را نشان می‌دهد که با وجود تهدیدهای بی‌شمار دنیای آخرالزمانی می‌خواهند یکدیگر را پیدا کنند. طرفدارها باید در تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۲ (۲۵ فوریه ۲۰۲۴) منتظر پخش این سریال اسپین-آف مردگان متحرک باشند. 

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان سریال ۶ قسمتی The Walking Dead: The Ones Who Live می‌خوانیم: «این سریال داستانی عاشقانه حماسی از دو کاراکتر را ارائه می‌دهد که به‌وسیله دنیایی تغییریافته تحول پیدا کردند. بُعد مسافت و قدرتی شکست‌ناپذیر، آن‌ها را از یکدیگر دور نگه داشت. ریک و میشون وارد دنیایی می‌شوند که بر پایه جنگ علیه مردگان و درنهایت جنگ علیه زنده‌ها بنا نهاده شده است. آیا آن‌ها در مکان و موقعیتی متفاوت می‌توانند یکدیگر را پیدا کنند؟»

این سریال اسپین-آف مردگان متحرک با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن و دانای گوریرا براساس کمیک‌هایی با همین نام از رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته شده است. رابرت کرکمن، اسکات ام. گیمپل، گرگ نیکترو، دیوید آلپرت، جوزف اینکاپررا، گیل آن هرد، دنیس هاث و آنجلا کانگ به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و اسکات ام. گیمپل به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده و نویسنده این سریال فعالیت داشتند و دانای گوریرا یکی از نویسندگان و خالقان این پروژه است.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده