نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۲ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۰

ساخت فیلم Five Nights at Freddy’s 2 هنوز قطعی نشده است

رایان تورک در گفت‌وگو با رسانه کولایدر اعلام کرد که فیلم Five Nights at Freddy’s 2 هنوز چراغ سبز تولید دریافت نکرده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که فیلم ترسناک Five Nights at Freddy’s 2 (پنج شب با فردی ۲) هنوز چراغ سبز تولید دریافت نکرده است. رایان تورک در مصاحبه با رسانه کولایدر به گفت‌وگو درباره آثار آتی بلوم‌هاوس پرداخت. تهیه‌کننده اجرایی فیلم پنج شب با فردی می‌گوید که روی دنباله فیلم M3GAN (مگان) کار می‌کنند، اما هنوز کار فیلم‌برداری آغاز نشده است و طرفدارها هنوز باید در ماه ژانویه منتظر اکران این فیلم باشند.

نکته جالب اینکه ظاهرا شرکت یونیورسال پیکچرز هنوز هیچ گامی در جهت تولید دنباله فیلم Five Nights at Freddy’s برنداشته است. رایان تورک در این‌باره گفت: «این فیلم [پنج شب با فردی] درآمدزایی زیادی داشت. این اثر به موفقیت بزرگی دست یافت و از این بابت خرسندیم. اما [تمی] کار بزرگی انجام داد، اما همچنان منتظر دریافت چراغ سبز تولید هستیم. خواهیم دید [که چه اتفاقی رخ می‌دهد]... این عجیب نیست و فکر می‌کنم تنها بخشی از فرایند باشد.»

با اینکه فیلم Five Nights at Freddy’s از همان روز نخست اکران از شبکه پیکاک تقدیم طرفدارها شد، اما با بودجه ۲۵ میلیون دلاری توانست بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در گیشه به‌دست آورد. این فیلم ماجراهای یک نگهبان پریشان‌ را دنبال می‌کند که در پیتزافروشی خانواده‌پسند Freddy Fazbear’s Pizza شروع به کار می‌کند. این نگهبان در اولین شب کار در این مکان متوجه می‌شود که جان سالم به در بردن از شیفت شب به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

اما تمی، کارگردان فیلم The Wind (باد) سکان هدایت فیلم Five Nights at Freddy’s را در دست داشت و با همکاری ست کودبک و اسکات کاتون، خالق بازی‌های مجموعه فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. مدتی قبل گزارش شد که فیلم‌برداری Five Nights at Freddy’s 2 برای شروع در بهار ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است تا برای نمایش در هالووین ۲۰۲۴ آماده باشد. البته باتوجه‌به اظهارات رایان تورک نمی‌توان به صحت این گزارش اطمینان داشت.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده