نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲۶ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۰

علت مرگ متیو پری، بازیگر سریال Friends مشخص شد

دفتر پزشکی قانونی شهرستان لس آنجلس علت مرگ متیو پری، بازیگر مشهور سریال Friends را اعلام کرد.

ماه گذشته متیو پری، بازیگر سریال Friends (دوستان) در سن ۵۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. اکنون در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که علت مرگ این هنرپیشه مشهور توسط دفتر پزشکی قانونی مشخص شده است.

همان‌طور که رسانه ورایتی گزارش داد، دفتر پزشکی قانونی شهرستان لس آنجلس علت مرگ متیو پری را «اثرات حاد کتامین» اعلام کرده است. مرگ این بازیگر به‌عنوان یک حادثه تصادفی تشخیص داده شده است و به‌هیچ‌عنوان خودکشی نبوده است. این نشریه خاطر نشان می‌کند که خفگی در آب، بیماری سرخرگ‌های کرونری و اثرات بوپرنورفین، مسکن قوی برای درمان اختلال مصرف مواد افیونی و دردهای حاد» از دیگر عوامل موثر بر مرگ متیو پری بودند.

متیو پری برای ایفای نقش چندلر بینگ در سریال Friends شناخته می‌شود که در طول ۱۰ فصل در بین سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ تقدیم بیننده‌ها شد. این کمدین در آثار تلویزیونی دیگری نظیر سریال Beverly Hills, 90210 (بورلی هیلز، ۹۰۲۱۰)، سریال Ally McBeal (الی مک‌بل) و سریال Growing Pains (مسائل اولیه) نیز نقش‌آفرینی کرده است.

متیو پری در سال ۱۹۶۹ در ویلیامزتاون واقع در ماساچوست آمریکا چشم به جهان گشود و دوران جوانی خود را در شهر اتاوا گذراند. این هنرپیشه فقید در نوجوانی به لس‌آنجلس نقل مکان کرد و به حرفه بازیگری علاقه‌مند شد. متیو پری در نمایش‌های بسیاری نقش‌آفرینی کرد، اما به‌واسطه سریال Friends به یک ستاره بین‌المللی تبدیل شد. سریال دوستان یکی از محبوب‌ترین سیت‌کام‌های تاریخ تلویزیون است که با قسمت آخر ۵۲.۵ میلیون بیننده را پای تلویزیون نشاند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده