نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۸

اولین تریلر Godzilla x Kong قوی‌ترین نسخه گودزیلا را نشان می‌دهد

برادران وارنر در جریان CCXP اولین تریلر فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را منتشر کرد که در آن گودزیلا و کونگ باید با تهدید خطرناکی مواجه شوند.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر دنباله فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد. برادران وارنر در جریان CCXP اولین تریلر فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را منتشر کرده است که در طول این تریلر شاهد بازگشت هیولاها هستیم. در طول تریلر اعضای مونارک متوجه می‌شوند کونگ تنها گوریل بزرگ دنیای زیر زمین نیست و درکنار یک گوریل کوچک، متوجه یک رقیب قدرتمند به‌نام اسکار کینگ می‌شوند که کونگ به‌تنهایی نمی‌تواند این هیولا را شکست دهد.

در ادامه شاهد نمایش نسخه تکامل یافته و قدرتمند گودزیلا هستیم که درکنار ظاهر بسیار متفاوت، رنگ نفس اتمی آن هم تغییر پیدا کرده است. درنهایت در پایان تریلر شاهد همکاری کونگ و گودزیلا هستیم که قرار است با کمک یکدیگر اسکار کینگ را شکست دهند و همچنین کونگ هم ظاهرا صاحب یک دست روباتیک شده است. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Godzilla x Kong را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاو‌ه‌بر اولین تریلر، پوستر رسمی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر رسمی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

طبق خلاصه داستان منتشر شده، اتفاقات فیلم Godzilla x Kong: The New Empire پس از حوادث فیلم Godzilla vs. Kong جریان دارد که گودزیلا و کونگ با یک تهدید جدید ناشناخته و پنهان که تاکنون کشف نشده مواجه می‌شوند که به دنیای ما آمده است و گودزیلا و کونگ به‌تنهایی توانایی شکست آن را ندارند که این تهدید موجودیت آن‌ها و حیات ما را به چالش می‌کشد. این خلاصه داستان طرفداران را به ادامه نبرد هیولاهای عظیم الجثه دعوت می‌کند که زندگی بشر به آن‌ها گره خورده است.

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs Kong وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. تری روسیو، جرمی اسلیتر و سیمون برت وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده