نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

تصویر فیلم The Fall Guy بدل‌کاری مخاطره‌آمیز رایان گاسلینگ را نشان می‌دهد

مجله امپایر تصویر جدیدی از فیلم اکشن The Fall Guy منتشر کرد که رایان گاسلینگ را مشغول بدل‌کاری نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که مجله امپایر تصویر جدیدی از فیلم The Fall Guy (بلاگردان) شرکت یونیورسال پیکچرز را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این تصویر کلت سیورز با نقش‌آفرینی رایان گاسلینگ را آویزان از یک کامیون نشان می‌دهد؛ درحالی‌که فاصله چندانی تا سطح زمین ندارد. این فیلم اکشن اخیرا با تأخیری تقریبا دو ماهه مواجه شد و اکنون در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳ مه ۲۰۲۴) روی پرده سینما خواهد رفت.

بدل‌کاری مخاطره‌آمیز رایان گاسلینگ در فیلم The Fall Guy

فیلم The Fall Guy داستان بدل‌کاری با نام کلت سیورز را روایت می‌کند که از دوران اوج فاصله گرفته است. این بدل‌کار مشغول کار در پروژه‌ای می‌شود که مدت‌ها پیش با بازیگر اصلی آن همکاری داشت، اما جای او را به بدل‌کار دیگری داده بودند. ماجرا از جایی شروع می‌شود که ستاره‌ این پروژه به‌طور ناگهانی ناپدید می‌شود. وینستون دوک نقش بهترین دوست این بدلکار را بازی می‌کند و امیلی بلانت در نقش کارگردانی با نام جودی مورنو ظاهر خواهد شد.

دیوید لیچ، کارگردان فیلم Bullet Train (قطار سریع‌السیر) سکان هدایت فیلم اکشن The Fall Guy را در دست داشت و درو پی‌یرس، نویسنده‌ فیلم Fast and Furious: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین: هابز و شاو) فیلم‌نامه‌ آن را قلم زده است. گایمون کاسدی، کلی مک‌کورمیک و دیوید لیچ به‌عنوان تهیه‌کننده‌ پروژه فعالیت می‌کنند.

فیلم بلاگردان براساس سریال The Fall Guy با نقش‌آفرینی لی میجرز تولید می‌شود که توسط گلن ای. لارسن ساخته و در دهه ۱۹۸۰ از شبکه‌ی ABC تقدیم بیننده‌ها شد. رایان گاسلینگ، بازیگر فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، امیلی بلانت، بازیگر فیلم Edge of Tomorrow (لبه فردا)، آرون تیلور-جانسون، بازیگر فیلم Nocturnal Animals (حیوانات شب‌زی) و استفانی هسو، بازیگر سریال The Path (مسیر) در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده