نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۲

اعلام تاریخ پخش سریال Ted با انتشار اولین تریلر

شبکه پیکاک با انتشار یک تیزر تریلر و سه تصویر تاریخ پخش سریال Ted را تایید و اعلام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش سریال Ted مشخص و اعلام شده است. شبکه پیکاک اعلام کرد که هر ۷ قسمت سریال تد در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۱ دی ۱۴۰۲) از این سرویس استریم پخش خواهند شد. همچنین اولین تیزر تریلر سریال Ted منتشر شده است که در آن تنها شاهد حضور تد هستیم که درواقع به بهانه اعلام تاریخ پخش این سریال کمدی بزرگسالانه منتشر شده است که اتفاقات سریال در سال ۱۹۹۳ جریان دارد و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال Ted یک اثر کمدی بزرگسالانه است که با بازگشت به دهه ۹۰ میلادی یک ماجراجویی نوستالژیک را ارائه می‌کند. سث مک‌فارلن، خالق و صداپیشه شخصیت تد برای ساخت این سریال کمدی بازگشته که وظیفه کارگردانی و نوشتن سریال را هم بر عهده داشته است. پال کوریگان و برد والش دیگر نویسندگان سریال تد هستند. سث مک‌فارلن برای صداپیشگی تد، مکس برکهولدر در نقش جان بنت، آلانا اوباک در نقش سوزان بنت، اسکات گریمز در نقش متی بنت و جورجیا ویگهام در نقش بلیر از جمله بازیگران سریال Ted هستند.

سث مک‌فارلن، پال کوریگان و برد والش در بیانیه مشترک منتشر شده گفتند: «اتفاقات سریال در دهه ۹۰ جریان دارد، اما سریال براساس این حقیقت همیشگی که شانزده سالگی بد است، ساخته شده است. تنها چیزی که این دوران را قابل تحمل می‌کند یک دوست است، حتی اگر آن دوست یک خرس عروسکی جادویی باشد.» در ادامه می‌توانید اولین تصاویر رسمی سریال Ted را نیز مشاهده کنید:

تد و خانواده بنت در سریال Ted

تد و جان بنت در سریال Ted

سریال Ted درواقع یک پیش درآمد برای مجموعه فیلم تد است که پیش از این فیلم Ted در سال ۲۰۱۲ اکران و موفق شد بیش از ۵۴۹ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. سپس فیلم Ted 2 در سال ۲۰۱۵ روی پرده رفت و نتوانست موفقیت قسمت اول را تکرار کند و تنها بیش از ۲۱۵.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد. بااین‌حال طرفداران این شخصیت همچنان منتظر ساخت فیلم Ted 3 هستند که سال‌ها اخبار ساخت آن شنیده می‌شد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده