نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰

سریال آقا و خانم اسمیت چه زمانی پخش می‌شود؟

شبکه آمازون پرایم ویدیو با انتشار تصاویر جدیدی از زمان پخش سریال جاسوسی کمدی Mr. and Mrs. Smith پرده برداشت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تاریخ پخش سریال Mr. and Mrs. Smith (آقا و خانم اسمیت) اعلام شد. تصاویر جدیدی نیز از این سریال جاسوسی کمدی منتشر شد که تقابل دونالد گلاور و مایا ارسکین را نشان می‌دهد. این سریال در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ (۲ فوریه ۲۰۲۴) از شبکه آمازون پرایم ویدیو تقدیم طرفدارها می‌شود.

جین مشغول شلیک با اسلحه در سریال Mr. and Mrs. Smith

مرور مدارک توسط جان و جین در سریال Mr. and Mrs. Smith

در خلاصه داستان سریال Mr. and Mrs. Smith شبکه آمازون پرایم ویدیو آمده است: «با خانواده اسمیت آشنا شوید؛ دو غریبه با نام‌های جان و جین که هویت خود را برای بودن درکنار یکدیگر کنار می‌گذارند. هر اپیزود آن‌ها را در مأموریت و نقطه عطف جدیدی در رابطه نشان می‌دهد که هر دو برای یک سازمان مرموز کار می‌کنند. وقتی رازها رفته‌رفته آشکار می‌شوند، آن‌ها باید برای باهم‌ماندن تقلا کنند؛ زیرا در این ازدواج طلاق امکان‌پذیر نخواهد بود.»

سریال Mr. and Mrs. Smith تحت تأثیر اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) و اعتصاب انجمن بازیگران سینما و فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA) با تأخیر مواجه شده بود. دونالد گلاور، خالق و تهیه‌کننده سریال Atlanta (آتلانتا) و فرانچسکا اسلون، تهیه‌کننده سریال Fargo (فارگو) وظیفه تولید سریال را برعهده دارند. یاریو میلچان و مایکل شفر از شرکت New Regency به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی پروژه فعالیت می‌کنند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده