نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۴

تریلر جدید انیمیشن Migration مهاجرت اردک‌های بامزه را نشان می‌دهد

یونیورسال تریلر جدیدی از انیمیشن Migration را منتشر کرده است که در طول آن تصاویر بیشتری از انیمیشن جدید ایلومینیشن را شاهد هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن Migration منتشر شده است. یونیورسال و ایلومینیشن امروز سومین تریلر رسمی انیمیشن مهاجرت را منتشر کردند که در طول این تریلر شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این انیمیشن کمدی و بامزه هستیم که در آین خانواده اردک تصمیم به مهاجرت می‌گیرند، اما در ادامه در شهر نیویورک گرفتار می‌شوند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید انیمیشن Migration را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

کمیل نانجیانی، الیزابت بنکس، آکوافینا، کیگان مایکل کی، دیوید میچل، کارول کین، دنی دویتو، کاسپر جنینگز و ترسی غزل از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Migration حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. این انیمیشن درواقع اثر بعدی استودیو انیمیشن‌سازی ایلومینیشن، سازنده آثاری چون انیمیشن Despicable Me، انیمیشن Minions، انیمیشن The Secret Life of Pets، انیمیشن Sing و انیمیشن The Grinch پس از انیمیشن ماریو است.

بنجامین رنر، کارگردان نامزد دریافت جایزه اسکار برای انیمیشن Ernest & Celestine که انیمیشن The Big Bad Fox and Other Tales را نیز کارگردانی کرده، وظیفه کارگردانی انیمیشن Migration را براساس فیلمنامه‌ای از مایک وایت، سازنده سریال The White Lotus بر عهده دارد. انیمیشن Migration داستان یک خانواده اردک را دنبال می‌کند که اعضای خانواده پدر خانواده را برای تعطیلات و یک سفر بزرگ متقاعد می‌کنند و آن‌ها قرار است در این تعطیلات از نیو انگلند به کارائیب سفر کنند، اما در شهر نیویورک گرفتار می‌شوند. 

انیمیشن Migration برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) برنامه‌ریزی شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده