نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۰

گرفتاری در تله یخی امپراتور فرانسه در کلیپ فیلم ناپلئون

ویدیو جدیدی از فیلم بیوگرافی Napoleon پخش شد که هوش و مهارت نظامی امپراتور فرانسه در شکست دشمنان را به نمایش می‌گذارد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که ویدیو جدیدی از فیلم بیوگرافی Napoleon (ناپلئون) شرکت سونی پیکچرز پخش شده است. این ویدیو امپراتور فرانسه با نقش‌آفرینی واکین فینیکس را نشان می‌دهد که هوش و مهارت نظامی خود را با طرح یک نقشه مبتکرانه برای شکست دشمنان به نمایش می‌گذارد. این ویدیو نبرد استرلیتز را تصویر می‌کند که ناپلئون با یک نقشه زیرکانه نیروهای متخاصم را به یک تله یخی بی‌رحمانه می‌کشاند.

دانلود ویدیو از آپارات

واکین فینیکس در نقش ناپلئون، ونسا کربی در نقش ملکه ژوزفین، طاهر رحیم در نقش پل باراس، بن مایلز در نقش کولنکورت، لودیوین سنیه در نقش ترزا تالین، متیو نیدهم در نقش لوسین بناپارت، یوسف کرکور در نقش لوئی-نیکولا داوو، فیل کورنول در نقش شارل-هانری سانسون، پال ریس در نقش تالیران، کاترین واکر در نقش ماری آنتوانت، جان هالینگورث در نقش میشل نی و مارک بونار در نقش ژان-آندوش جونو در فیلم Napoleon نقش‌آفرینی می‌کنند.

ریدلی اسکات، کارگردان فیلم Gladiator (گلادیاتور) سکان هدایت فیلم Napoleon را در دست داشت و دیوید اسکارپا، نویسنده فیلم All the Money in the World (تمام پول‌های جهان) فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورده است. ریدلی اسکات و کوین والش از شرکت Scott Free به‌عنوان تهیه‌کننده این فیلم فعالیت داشتند. فیلم ناپلئون در تاریخ ۱ آذر (۲۲ نوامبر) روی پرده‌ سینما می‌رود و در زمان نامعلوم دیگری به شبکه آنلاین اپل تی‌وی پلاس راه می‌یابد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده