نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۴

اولین تریلر سریال Avatar The Last Airbender نتفلیکس | اعلام تاریخ پخش

نتفلیکس اولین تریلر سریال Avatar: The Last Airbender را منتشر کرده که در پایان تاریخ پخش این سریال لایو اکشن مشخص و اعلام شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر سریال لایو اکشن آواتار: آخرین بادافزار منتشر شده است. نتفلیکس در جریان برنامه Geeked Week اولین تریلر سریال Avatar: The Last Airbender را منتشر کرد که در طول تریلر به دنیای این سریال سفر می‌کنیم و بیشتر با شخصیت‌ها، قبایل و موجودات جادویی این سریال آشنا می‌شویم. این تریلر وعده یک اقتباس لایو اکشن با کیفیت حداقل از نظر فنی را به طرفداران می‌دهد و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین در پایان تریلر مشخص شد که سریال Avatar: The Last Airbender در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۲۴ (۳ اسفند ۱۴۰۲) از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد و همچنین در ادامه می‌توانید شاهد اولین پوستر سریال لایو اکشن آواتار: آخرین بادافزار باشید:

اولین پوستر سریال Avatar: The Last Airbender

گوردون کورمیر در نقش آنگ، کیاوینتیو در نقش کاتارا، ایان اوسلی در نقش سوکا، دالاس لیو در نقش شاهزاده زوکو، دنیل دای کیم در نقش ارباب آتش اوزای، پل سان هيونگ لی، لیم کی سیو، کن لئونگ، الیزابت یو، ماریا ژانگ، تاملین تومیتا، ایوان چپمن و کیسی کمپ-هورینک، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Avatar: The Last Airbender حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان دنیای انیمیشن Avatar: The Last Airbender به ۴ بخش اصلی تقسیم شده‌ که شامل قبایل آب، حکومت خاک، کشور آتش و عشایر باد است. در این سرزمین‌ها برخی از مردم می‌توانند عنصر ملی خود را کنترل کنند و به «افزارش» درآورند که به آن‌ها «عنصر افزار» گفته می‌شود. سبک نبرد هر ملت برگرفته از یک سبک رزمی شرقی است. دراین‌میان یک نفر که آواتار نامیده می‌شود، می‌تواند هر چهار عنصر را کنترل کند و مسئول برقراری صلح و سازش میان ملل و همچنین میان دنیای فیزیکی و دنیای ارواح است.

در هر لحظه تنها یک آواتار می‌تواند وجود داشته باشد و در صورت مرگ، در قالب شخص دیگری از ملت بعدی (به ترتیب در چرخه باد، آب، خاک، آتش) دوباره به دنیا می‌آید. آلبرت کیم با سابقه نویسندگی و تهیه‌کنندگی در سریال Nikita و سریال Sleepy Hollow، به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده در تیم ساخت سریال Avatar: The Last Airbender حضور دارد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده