نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۶

تریلرها و پوسترهای فیلم The Marvels برای نمایش بازگشت قهرمانان

شرکت مارول تریلرهای تبلیغاتی و پوسترهای جدیدی از فیلم The Marvels را با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت مارول پوسترها و تریلرهای تبلیغاتی جدیدی از فیلم The Marvels (مارول‌ها) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. پوسترهای آیمکس، Screen X، سینما دالبی و Real D هر سه قهرمان اصلی فیلم را به نمایش در می‌آورند؛ درحالی‌که تریلرها روی بازگشت کاپیتان مارول با نقش‌آفرینی بری لارسون تمرکز دارند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۲ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان فیلم The Marvels می‌خوانیم: «حین بررسی یک کرم‌چاله مرتبط با کری، قدرت مونیکا رمبو با کامالا خان و کارول دنورز در‌هم‌آمیخته می‌شود. این سه با یکدیگر همراه می‌شوند تا بفهمند که چرا جای آن‌ها هر بار هنگام استفاده از قدرت‌های خود با دیگری عوض می‌شود». نیا داکوستا، کارگردان فیلم Candyman (کندی‌من) سکان هدایت این فیلم ابرقهرمانی را در دست داشت که یک دنباله برای فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) به‌حساب می‌آید.

بری لارسون در نقش کارول دنورز / کاپیتان مارول، ایمان ولانی در نقش کامالا خان / خانم مارول، تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو / فوتون، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری، زوی اشتن در نقش دار-بن، پارک سو-جون در نقش متحد دنورز، زنوبیا شروف در نقش منیبه خان، موهان کاپور در نقش یوسف خان، ساغر شیخ در نقش امیر، لاشانا لینچ در نقش ماریا رمبو و رندل پارک در نقش جیمی وو از جمله بازیگران فیلم The Marvels به‌حساب می‌آیند.


منبع CinemaNerdz
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده