نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۴

پایان سریال Vikings: Valhalla شبکه نتفلیکس با فصل سوم

قطار سریال اکشن درام تاریخی Vikings: Valhalla شبکه نتفلیکس با فصل سوم به ایستگاه پایانی خواهد رسید.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که ماجراجویی وایکینگ‌ها در نتفلیکس روبه‌ پایان است. پرونده سریال Vikings: Valhalla (وایکینگ‌ها: والهالا) با پخش فصل سوم در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۴ بسته خواهد شد. این سریال اکشن درام تاریخی درواقع اسپین-آف سریال Vikings است که حوادث ۱۰۰ سال پس از آن را روایت می‌کند. این نمایش توسط جب استوارت ساخته شد و نخستین فصل آن در ماه فوریه ۲۰۲۲ تقدیم بیننده‌ها شد.

جب استوارت گفت: «بسیار مفتخرم که فرصت روایت داستان‌های لیف، هارالد و فریدیس را در طول ۳ فصل به‌دست آوردم. از همان ابتدای کار می‌دانستم که می‌خواهم به نمایش سیر تحول سه تا از معروف‌ترین وایکینگ‌ها و تبدیل آن‌ها به شخصیت‌هایی برجسته بپردازم و نهایتا موفق به انجام این کار شدیم. وقتی ۵ سال پیش این پروژه را شروع کردیم، به‌همراه بازیگرها و عوامل تولید با تمام قوا کار کردم تا یک ماجراجویی رضایت‌بخش را خلق کنیم».

تصاویر فصل سوم سریال Vikings: Valhalla

سریال Vikings: Valhalla ماجراهای پرمخاطره‌ی برخی از معروف‌ترین وایکینگ‌های تاریخ یعنی لیف اریکسون، کاوشگر نامدار نورس، فریدیس اریکس‌دوتر، خواهر خودرأی و تندخوی لیف و هارالد سیگوردسون، شاهزاده جاطلب نوردیک را دنبال می‌کند. فصل دوم قهرمان‌های داستان را اندکی پس از سقوط غم‌انگیز کاتگات نشان می‌دهد؛ اتفاقی که رؤیاهای آن‌ها را بر باد می‌دهد و باعث تغییر سرنوشت‌شان می‌شود. این سه وایکینگ که ناگهان خود را در اسکاندیناوی سرگردان می‌یابند، مجبور به امتحان جاه‌طلبی‌ها و شجاعت خود در دنیایی فراتر از آبدره‌های کتگات می‌شوند.

سم کورلت، بازیگر سریال Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا)، فردیا گوستافسون، بازیگر سریال The Witcher (ویچر)، لیو سوتر، بازیگر سریال Victoria (ویکتوریا)، لورا برلین، بازیگر فیلم Ruby Red (یاقوتی)، دیوید اوکس، بازیگر سریال The Borgias (بورجیاها)، یوهانس هویکور یوهانسون، بازیگر فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی)، بردلی فریگارد، بازیگر سریال Da Vinci's Demons (پلیدی‌های دا وینچی) و حیات کامیل، بازیگر فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع‌السیر شرق) در این سریال بازی می‌کنند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده