نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۸

فصل دوم سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان در دست ساخت است

طبق اخبار منتشر شده، فصل دوم سریال Ahsoka تولید خواهد شد، اما به علت اعتصاب نویسندگان و بازیگران قراردادی برای این موضوع امضا نشده است.

پخش فصل اول سریال Ahsoka با انتشار قسمت هشتم و پایانی رسما به پایان رسید، اما پایان سریال به شکلی بود که بسیاری انتظار داشتند ساخت فصل دوم این سریال از دنیای جنگ ستارگان سریعا تایید و اعلام شود. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، فصل دوم سریال آسوکا ساخته خواهد شد. ددلاین گزارش داد که اکنون صحبت و مذاکره در مورد فصل دوم سریال Ahsoka آغاز شده است، اما چیزی قطعی نیست و قراردادی هم امضا نشده است.

ددلاین می‌گوید که فصل دوم سریال آسوکا بیشتر از واقعیت و یک صحبت ساده است، اما اکنون چراغ سبز نهایی داده نشده است و ساخت آن در مراحل اولیه قرار دارد. شب گذشته نوشته‌ای برای بازگشت آسوکا در آینده دیده نشد، اما مذاکرات برای ساخت فصل دوم سریال Ahsoka به بعد از پایان اعتصاب نویسندگان و بازیگران موکول شده و عقب افتاده است. از آنجایی‌که اعتصاب نویسندگان تقریبا به پایان رسیده، می‌توان انتظار داشت که کار نوشتن فیلمنامه‌های فصل دوم در صورت توافق آغاز شود، اما باید تا اعلام رسمی دیزنی منتظر بمانیم.

آسوکا تانو در حال مبارزه با دو شمشیر نوری در سریال Ahsoka

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر و دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده داشته و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند. سریال Ahsoka در ۸ قسمت تولید شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده