نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۱

معرفی شخصیت لئونارد دیکاپریو در ویدیو جدید فیلم Killers of the Flower Moon

ویدیو جدیدی از فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شده است که تمرکز آن روی معرفی شخصیت ارنست بورکهارت با بازی لئوناردو دیکاپریو است.

زمان زیادی تا اکران فیلم Killers of the Flower Moon باقی‌نمانده است و به همین منظور شاهد گسترش تبلیغات این فیلم توسط اپل و پارامونت هستیم و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو جدیدی از فیلم قاتلان ماه کامل منتشر شده است. در ویدیو جدید فیلم Killers of the Flower Moon شاهد معرفی شخصیت ارنست بورکهارت هستیم که لئوناردو دیکاپریو نقش این شخصیت را بازی کرده است و در طول ویدیو توضیحاتی در مورد این شخصیت و بازی دیکاپریو در فیلم داده می‌شود که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Killers of the Flower Moon براساس کتابی به‌همین نام اثر دیوید گرن ساخته می‌شود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، اما فیلمنامه فیلم نسبت به منبع اقتباسش با تغییراتی از جمله نقش لئوناردو دی‌کاپریو مواجه شده است. اتفاقات این فیلم در دهه ۲۰ میلادی در اکلاهما جریان خواهد داشت. اریک راث، نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم Forrest Gump و فیلم The Curious Case of Benjamin Button، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم قاتلان ماه کامل به‌همراه اسکورسیزی را بر عهده داشته است.

لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز، لیلی گلداستون، ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایسبل، استرگیل سیمپسون، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شپرد و گری باسارابا، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Killers of the Flower Moon حضور دارند. مارتین اسکورسیزی وظیفه کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد.

فیلم Killers of the Flower Moon برای اکران در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برنامه‌ریزی شده است و این فیلم در زمان نامشخصی از اپل تی‌وی پلاس پخش خواهد شد. فیلم Killers of the Flower Moon برای اولین‌بار در جشنواره فیلم کن و در بخش خارج از مسابقه نمایش داده شد که توانست با تحسین منتقدان مواجه شود. از این فیلم به‌عنوان یکی از شانس‌های اصلی اسکار امسال یاد می‌شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده