نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۹

تیزر فیلم ترسناک Five Nights at Freddy’s با حضور انیماترونیک‌ها

شرکت یونیورسال پیکچرز تیزر جدیدی از فیلم ترسناک Five Nights at Freddy’s با نقش‌آفرینی جاش هاچرسون را پخش کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت یونیورسال پیکچرز یک تیزر تازه از فیلم Five Nights at Freddy’s (پنج شب با فردی) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این تیزر کوتاه مواجهه مایک اشمیت با موجودات غول‌پیکر ترسناک در یک پیتزافروشی را نشان می‌دهد. این فیلم ترسناک در تاریخ ۵ آبان ۱۴۰۲ (۲۷ اکتبر ۲۰۲۳) روی پرده نقره‌ای سینما می‌رود و در همین تاریخ از شبکه پیکاک تقدیم طرفدارها خواهد شد.

دانلود ویدیو از آپارات

فیلم Five Nights at Freddy’s ماجراهای یک نگهبان پریشان‌ با نقش‌آفرینی جاش هاچرسون را دنبال می‌کند که در پیتزافروشی خانواده‌پسند Freddy Fazbear’s Pizza شروع به کار می‌کند. این نگهبان در اولین شب کار در این مکان متوجه می‌شود که جان سالم به در بردن از شیفت شب به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود. زیرا موجودات غول‌پیکر انیماترونیک شروع به حرکت و کشتن همه افرادی می‌کنند که پس از نیمه‌شب در آن‌جا باقی مانده باشند.

متیو لیلارد، بازیگر فیلم Scooby-Doo (اسکوبی-دو)، پایپر روبیو، بازیگر سریال Unstable (ناپایدار)، الیزابت لیل، بازیگر فیلم Countdown (شمارش معکوس)، مری استوارت مسترسون، بازیگر فیلم Heaven's Prisoners (زندانیان بهشت)، لوکاس گرانت، بازیگر فیلم The Patient (بیمار)، کت کانر استرلینگ، بازیگر سریال The Gifted (بااستعداد) و جسیکا بلکمور، بازیگر فیلم Mina (مینا) درکنار جاش هاچرسون در فیلم Five Nights at Freddy’s بازی می‌کنند.

اما تمی، کارگردان فیلم The Wind (باد) سکان هدایت فیلم Five Nights at Freddy’s را در دست داشت و با همکاری ست کودبک و اسکات کاتون، خالق بازی‌های مجموعه، فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. این فیلم توسط شرکت بلوم‌هاوس پروداکشنز و شرکت استرایکر اینترتینمنت تولید شد و شرکت یونیورسال پیکچرز مسئول توزیع آن است. جیسون بلام و اسکات کاتون به‌عنوان تهیه‌کنندگان این اقتباس سینمایی ترسناک فعالیت داشتند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده