نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۲

نمایش گودزیلا و کینگ کونگ در تصویر تبلیغاتی جدید فیلم Godzilla x Kong

تصویری از بنر فیلم Godzilla x Kong: The New Empire فاش شده است که در آن شاهد نمایی از گودزیلا و کینگ کونگ در این فیلم هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از دنباله فیلم Godzilla vs. Kong فاش شده است. به‌تازگی بنری از فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در یک فروشگاه اسباب‌بازی در شهر نیویورک نصب شده است که در آن شاهد گودزیلا و کینگ کونگ هستیم. این بنر تبلیغاتی اطلاعاتی زیادی را فاش نمی‌کند، اما این دو هیولای محبوب ظاهرا در حال مبارزه درکنار یکدیگر دربرابر یک تهدید خطرناک و جدید هستند. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

گودزیلا و کینگ کونگ در بنر تبلیغاتی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

در حال حاضر به‌جز یک تیزر کوتاه،‌ تریلر یا تصویر رسمی از فیلم Godzilla x Kong: The New Empire منتشر نشده است و اطلاعات خیلی زیادی هم از فیلم در دسترس نیست. در هر حال براساس تیزر منتشر شده ظاهرا یک گوریل شیطانی قدرتمند در فیلم قرار است حضور داشته باشد و همچنین شایعاتی مبنی‌بر احتمال حضور یکی دیگر از دشمنان قدیمی گودزیلا هم شنیده می‌شود. در هر حال بیشتر اخبار فیلم شایعه هستند، اما می‌توان انتظار داشت که در آینده نزدیک اطلاعات رسمی در این رابطه منتشر شوند.

طبق خلاصه داستان منتشر شده، اتفاقات فیلم Godzilla x Kong: The New Empire پس از حوادث فیلم Godzilla vs. Kong جریان دارد که گودزیلا و کونگ با یک تهدید جدید ناشناخته و پنهان که تاکنون کشف نشده مواجه می‌شوند که به دنیای ما آمده است و گودزیلا و کونگ به‌تنهایی توانایی شکست آن را ندارند که این تهدید موجودیت آن‌ها و حیات ما را به چالش می‌کشد. این خلاصه داستان طرفداران را به ادامه نبرد هیولاهای عظیم الجثه دعوت می‌کند که زندگی بشر به آن‌ها گره خورده است.

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs Kong وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. تری روسیو، جرمی اسلیتر و سیمون برت وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ ( ۲۴ فروردین ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. پیش از آن هم می‌توانید منتظر شروع پخش سریال گودزیلا شبکه اپل باشید. پخش سریال Monarch: Legacy of Monsters با انتشار همزمان ۲ قسمت اول از تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۶ آبان ۱۴۰۲) از شبکه اپل تی وی پلاس آغاز خواهد شد. همچنین فیلم Godzilla Minus One، فیلم گودزیلا ژاپنی جدید هم در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) در ژاپن اکران خواهد شد.


منبع sffgazette
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده