نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

رانندگی لئوناردو دیکاپریو در اولین ویدیو فیلم Killers of the Flower Moon

اولین ویدیو فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شده است که در آن شاهد حضور لئوناردو دیکاپریو و لیلی گلداستون هستیم.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین ویدیو رسمی فیلم قاتلان ماه کامل منتشر شده است. در اولین ویدیو فیلم Killers of the Flower Moon شاهد حضور لئوناردو دیکاپریو هستیم که در حال رانندگی است و در صندلی عقب شخصیت لیلی گلداستون دیده می‌شود که آن‌ها در طول مسیر با یکدیگر در حال صحبت هستند. درواقع شخصیت دی‌کاپریو در تلاش است تا نظر گلداستون را به خود جلب کند و در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Killers of the Flower Moon براساس کتابی به‌همین نام اثر دیوید گرن ساخته می‌شود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، اما فیلمنامه فیلم نسبت به منبع اقتباسش با تغییراتی از جمله نقش لئوناردو دی‌کاپریو مواجه شده است. اتفاقات این فیلم در دهه ۲۰ میلادی در اکلاهما جریان خواهد داشت. اریک راث، نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم Forrest Gump و فیلم The Curious Case of Benjamin Button، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم قاتلان ماه کامل به‌همراه اسکورسیزی را بر عهده داشته است.

لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز، لیلی گلداستون، ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایسبل، استرگیل سیمپسون، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شپرد و گری باسارابا، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Killers of the Flower Moon حضور دارند. مارتین اسکورسیزی وظیفه کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد.

فیلم Killers of the Flower Moon برای اکران در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برنامه‌ریزی شده است و این فیلم در زمان نامشخصی از اپل تی‌وی پلاس پخش خواهد شد. فیلم Killers of the Flower Moon برای اولین‌بار در جشنواره فیلم کن و در بخش خارج از مسابقه نمایش داده شد که توانست با تحسین منتقدان مواجه شود. از این فیلم به‌عنوان یکی از شانس‌های اصلی اسکار امسال یاد می‌شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده