نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۹

سقوط گربه در اولین تریلر فیلم اکشن جدید اپل و کارگردان ‌Kingsman با بازی هنری کویل

اپل اولین تیزر تریلر فیلم Argylle با بازی هنری کویل را منتشر کرد که در آن شاهد سقوط یک گربه از یک ساختمان هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فیلم Argylle منتشر شده است. در اولین تیزر تریلر این فیلم اکشن شاهد دو شخصیت برایس دالاس هاوارد و سم راکول هستیم که روی یک پشت بام هستند و راکول یک گربه را از بالا به پایین پرتاب می‌کند. این تریلر حاوی تصویر بیشتری نیست، اما می‌توان انتظار داشت که به‌زودی تریلر کامل فیلم Argylle پخش شود و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، اپل اولین پوستر فیلم Argylle را نیز منتشر کرده است که در آن شاهد یک گربه هستیم که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

اولین پوستر فیلم Argylle

هنری کویل، سم راکول، برایس دالاس هاوارد، برایان کرانستون، کاترین اوهارا، جان سینا، ساموئل ال. جکسون، دوآ لیپا، آریانا دبوس، راب دلینی و جینگ لوسی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Argylle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. متیو وان، کارگردان آثاری چون فیلم کیک-اس، فیلم X-Men: First Class، فیلم Stardust، فیلم Kingsman: The Secret Service، فیلم Kingsman: The Golden Circle و فیلم The King's Man وظیفه کارگردانی فیلم آرگایل را بر عهده دارد.

وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن بر عهده جیسون فوکس با سابقه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Ice Age: Continental Drift، فیلم Pan و داستان فیلم Wonder Woman بوده است. فیلم Argylle اقتباسی از رمانی به همین نام اثر الی کانوی است که داستان یک جاسوس سطح جهانی را دنبال می‌کند که از مشکل فراموشی رنج می‌برد و او باور دارد که یک رمان‌نویس ژانر جاسوسی پرفروش است. پس از بازگشت خاطرات و مهارت‌هایش، او راهی را برای گرفتن انتقامش از سازمان مخفی دیویژن که برای آن کار می‌کرد، پیدا می‌کند.

فیلم Argylle قرار است در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۴ (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) اکران شود. این فیلم اکشن توسط یونیورسال در سالن‌های سینما نمایش داده خواهد شد و سپس در زمان نامشخصی از سال ۲۰۲۴ در دسترس کاربران شبکه اپل تی وی پلاس قرار خواهد گرفت.


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده