نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۳

نمایش دنیای موزیکال دیزنی در تریلر جدید انیمیشن Wish

والت دیزنی تریلر جدید و رسمی انیمیشن Wish را منتشر کرده است که در آن شاهد صحنه‌های موزیکال جذابی از این انیمیشن هستیم.

انیمیشن Wish قرار است انیمیشن موزیکال بعدی استودیو انیمیشن‌سازی دیزنی باشد و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از این انیمیشن موزیکال منتشر شده است. والت دیزنی امروز تریلر جدید و رسمی انیمیشن آرزو را منتشر کرده است که در طول تریلر شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این انیمیشن هستیم که آشا و بز بامزه او باید با پادشاه سرزمین اتفاقات انیمیشن و شخصیت شرور آن مواجه شود و با او مبارزه کنند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید انیمیشن Wish را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، پوستر جدیدی از انیمیشن Wish منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر جدید و رسمی انیمیشن Wish

آریانا دبوس در نقش آشا، کریس پاین در نقش شاه مگنیفکو، آلن تودیک در نقش والنتینو (بز آشا)، ویکتور گاربر، ناتاشا راثول، ایوان پیترز، آنجلیک کابرال، جان رودینسکی، جنیفر کومیاما، رامی یوسف، نیکو وارگاس، دلا سبا، دی بردلی بیکر و فرانک وکلر از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Wish حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. کریس باک با سابقه کارگردانی انیمیشن Tarzan، انیمیشن Surf's Up، انیمیشن Frozen و انیمیشن Frozen 2 وظیفه کارگردانی انیمیشن Wish را بر عهده دارد و فاون ویرسانتورن به‌عنوان دستیار کارگردان به باک در ساخت این انیمیشن موزیکال کمک خواهد کرد.

انیمیشن Wish داستان آشا را دنبال می‌کند که یک آرزو بسیار قدرتمند می‌کند که توسط یک نیروی کیهانی پاسخ داده می‌شود که چیزی به‌جز یک توپ کوچک از انرژی پایان ناپذیر به‌نام ستاره یا استار نیست. آشا و استار با پادشاه ماگنیفکو، فرمانروای روزاس مواجه می‌شوند و آن‌ها ضمن نجات جامعه خود باید ثابت کنند زمانی‌که یک اراده انسان شجاع با جادوی ستارگان به یکدیگر متصل شود، چه چیز شگفت‌انگیزی ممکن است شکل بگیرد.

انیمیشن Wish قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر (۱ آذر)‌ روی پرده‌های سینما برود که جنیفر لی، کارگردان انیمیشن‌های فروزن وظیفه نوشتن فیلمنامه این انیمیشن موزیکال را که ۶۲امین انیمیشن دیزنی است، بر عهده دارد. جولیا مایکلز، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی در حال نوشتن و ضبط چند آهنگ اورجینال برای انیمیشن Wish است که وظیفه ساخت موسیقی متن انیمیشن را نیز بر عهده خواهد داشت.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده