نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۹

بازگشت جنسن اکلس برای نقش سولجر بوی در تصویر جدید سریال Gen V

طبق تصویری که به‌تازگی منتشر شده، جنسن الکس قرار است حضور کوتاهی در سریال Gen V برای نقش سولجر بوی داشته باشد.

آمازون درکنار ساخت فصل چهارم سریال The Boys، در حال ساخت اسپین‌آفی براساس سریال پسران نیز است و زمان زیادی تا پخش این سریال باقی‌نمانده است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت یکی از بازیگران اصلی فصل سوم سریال The Boys در سریال جدید این دنیای ابرقهرمانی تایید شده است. طبق تصویری که EW منتشر کرده، جنسن الکس که نقش سولجر بوی را در فصل سوم سریال بویز بازی کرده بود، برای نقش‌آفرینی دوباره در این نقش در سریال Gen V بازگشته است که در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

بازگشت جنسن اکلس برای نقش سولجر بوی در پشت صحنه سریال Gen V

البته حضور سولجر بوی در سریال Gen V قرار است افتخاری و کوتاه باشد که باتوجه‌به تصویر، احتمالا باید منتظر یک صحنه فلش‌بک با محوریت حضور این شخصیت باشیم. البته باز هم برخی اعتقاد دارند که این تصویر ممکن است مرتبط به زمان حال باشد و درنهایت به نحوی شاهد ارتباط سریال Gen V با فصل چهارم سریال The Boys باشیم، اما آمازون فعلا اطلاعات بیشتری در مورد حضور کوتاه سولجر بوی در این سریال منتشر نکرده است.

پاتریک شوارتزنگر، لیز برادوی، جز سینکلر، چنس پردومو، شلی کان، مدی فیلیپس، لاندن تور، درک لوه، آسا جرمن، سین پاتریک توماس و مارکو پیگوسی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Gen V حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اریک کریپک، ایوان گلدبرگ، سث روگن و جیمز ویور که به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال پسران حضور دارند، به‌همراه نیل اچ. موریتز و پاون شتی، به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در اسپین‌آف سریال The Boys نیز نقش دا‌شته‌اند.

اتفاقات سریال Gen V در کالجی جریان دارد که توسط Vought International ایجاد شده و دانشجویان با قدرت‌های ابرقهرمانی مشغول تحصیل در آن هستند. این سریال قرار است دارای محتوای بزرگسالانه و با درجه سنی R باشد که قرار است زندگی این دانشجویان را بررسی کند و به آن بپردازد و همچنین این ابرانسان‌ها قرار است توانایی‌های جسمانی، ذهنی و اخلاقی خود را به اثبات برسانند تا رسما وارد دنیای ابرقهرمانان شوند.

پخش سریال Gen V از تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) با انتشار همزمان سه قسمت اول آغاز خواهد شد و مابقی‌ قسمت‌ها به شکل هفتگی پخش می‌شوند. قسمت پایانی فصل اول این سریال نیز در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) از آمازون پخش خواهد شد. اسپین‌آف سریال The Boys به ترکیبی از رمان‌های Hunger Games و آثار دانشجویی و دانشگاهی توصیف شده است که لحن طنز سریال پسران نیز در آن حفظ خواهد شد. سریال Gen V در ۸ قسمت تولید شده است. همچنین طرفداران سریال The Boys برای فصل چهارم این سریال تا سال ۲۰۲۴ باید صبر کنند.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده