نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۸

بازگشت گروه سابق جاستین تیمبرلیک در تریلر جدید انیمیشن Trolls 3

یونیورسال و دریم ورکس تریلر جدیدی از انیمیشن Trolls Band Together را منتشر کردند که در آن اولین آهنگ گروه NSYNC پس از ۲۰ سال تایید شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن Trolls Band Together منتشر شده است. در تریلر جدید انیمیشن Trolls 3 شاهد ماجراجویی جدید پاپی و برنچ و حضور شخصیت‌های جدید این قسمت هستیم که در آن شاهد برادران برنچ تا خواهر پاپی هستیم. همچنین در طول تریلر مشخص شد که گروه NSYNC که جاستین تیمبرلیک در گذشته عضو آن بوده، پس از ۲۲ سال آهنگ جدیدی به‌نام Better Place قرار است منتشر کند که اختصاصی انیمیشن Trolls Band Together ضبط شده است که در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پاپی و برنچ پس از دو قسمت که به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل شدند، حالا در انیمیشن Trolls Band Together قرار است ازدواج کنند، اما پاپی متوجه یک راز مخفی از برنچ می‌شود. برنچ زمانی به‌همراه چهار برادرش به‌نام‌های فلوید، جان دوری، اسپراس و کلی بخشی از یک گروه موسیقی پسران بوده است. گروه BroZone زمانی‌که برنچ هنوز یک کودک بود، منحل شد و برادران او نیز هم از یکدیگر جدا شدند و از آن زمان برنچ دیگر آن‌ها را ندیده است.

اما زمانی‌که استعداد موسیقی فلوید، برادر برنچ توسط یک زوج خواننده پاپ ربوده می‌شود، برنچ و پاپی سفری احساسی و خطرناکی را برای اتحاد دوباره برادران آغاز می‌کنند تا فلوید را از سرنوشتی حتی بدتر از گمنامی در فرهنگ موسیقی پاپ نجات دهند. همچنین پوستر جدیدی از انیمیشن Trolls Band Together منتشر شده است که در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر جدید انیمیشن Trolls Band Together

آنا کندریک، جاستین تیمبرلیک، کامیلا کابیو، ایمی شومر، داوید دیگز، کید کادی، اندرو رنلز، تروی سیوان، روپال، زوسیا مامیت، زویی دشانل، کریستوفر مینتس-پلس، کارولاین جلت، اینو جاوو، اندرسون پاک، کونال نایر، ران فانچس و کینن تامسون، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Trolls Band Together حضور داشته و به صداپیشگی پرداخته‌اند. والت دورن وظیفه کارگردانی انیمیشن Trolls 3 را بر عهده دارد.

انیمیشن Trolls Band Together در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. همچنین نسخه کامل و رسمی آهنگ Better Place گروه NSYNC در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) منتشر خواهد شد.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده