نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۴

انتشار تریلر جدید انیمه Solo Leveling | پخش در اوایل سال ۲۰۲۴

سومین تریلر انیمه Solo Leveling منتشر شده است که درکنار نمایش تصاویر جدید متعدد، شاهد اعلام ماه پخش این انیمه هم هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمه Solo Leveling منتشر شده است. کرانچی‌رول به‌تازگی سومین تریلر انیمه سولو لولینگ را منتشر کرده است که در آن شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات و مبارزات این انیمه مورد انتظار هستیم. در پایان تریلر مشخص شد که پخش انیمه Solo Leveling از ماه ژانویه ۲۰۲۴ (دی یا بهمن ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد، اما تاریخ دقیق‌تری اعلام نشده است. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در مانگا و انیمه Solo Leveling برای حفاظت از نسل بشر دربرابر نابودی حتمی، شکارچیان که انسان‌هایی با توانایی‌های جادویی هستند، باید با هیولاهای مرگبار مبارزه کنند. یک شکارچی بدنام ضعیف به نام سونگ جین‌وو خود را در یک مبارزه به بی‌پایان برای بقا می‌بیند. یک روز پس از اینکه به سختی از یک سیاه‌چاله بسیار قدرتمند جان سالم به در برد، یک برنامه مرموز به نام سیستم، او را به‌عنوان تنها بازیکن خود انتخاب می‌کند و توانایی بسیار نادری به وی می‌دهد تا از نظر قدرت، سطح خود را افرایش دهد.

در ادامه سونگ راهی سفری می‌شود تا اسرار سیاه چال‌ها و منبع واقعی قدرت‌های خودش را کشف کند اما در این راه او باید با دشمنان مختلف که شامل انسان‌ها و هیولاها می‌شود، مبارزه کند. انیمه سولو لولینگ اقتباسی از مانگایی به‌ همین نام اثر چوگونگ است که در ۱۴ قسمت نوشته شده و در بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ عرضه شده است. استودیو A-1 Pictures وظیفه تولید انیمه Solo Leveling را بر عهده دارد و  شانسوکی ناکوشیگا وظیفه کارگردانی و نوبورو کیمورا وظیفه نوشتن فیلمنامه این انیمه را بر عهده گرفته‌اند.


منبع Animecorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده