نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۲

طغیان تام هاردی و آستین باتلر در اولین تریلر فیلم The Bikeriders

استودیو 20th Century دیزنی نخستین تریلر و پوستر فیلم The Bikeriders با نقش‌آفرینی آستین باتلر، تام هاردی و جودی کومر را با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت 20th Century اولین تریلر فیلم The Bikeriders (موتورسواران) را پخش کرده است. این تریلر نگاه عمیق‌تری به آستین باتلر و تام هاردی دارد که نقش اعضای یک باشگاه موتورسواری یاغی در شیکاگو را بازی می‌کنند. این تریلر جودی کومر را نیز نمایش می‌دهد که نقش همسر بنی را ایفا می‌کند. این فیلم درام پرستاره در تاریخ ۱۰ آذر ۱۴۰۲ (۱ دسامبر ۲۰۲۳) روی پرده نقره‌ای سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

پوستر فیلم The Bikeriders

در خلاصه‌ی داستان فیلم The Bikeriders آمده است: «این اثر زندگی اعضای یک باشگاه موتورسواری را زیر ذره‌بین قرار می‌دهد که در طول یک دهه از محل تجمع افراد ناشناس محلی به یک باند فاسد بدل می‌شود و شیوه‌ زندگی منحصربه‌فرد اعضای اصلی را تهدید می‌کند». این فیلم با الهام از یک کتاب عکاسی با همین نام نوشته دنی لیون ساخته شده است و داستانی بدیع از ظهور یک باشگاه موتورسواری خیالی در ایالت‌های میانی آمریکا را روایت می‌کند.

تام هاردی، بازیگر فیلم Venom (ونوم)، جودی کومر، بازیگر سریال Killing Eve (کشتن ایو)، آستین باتلر، بازیگر فیلم Elvis (الویس)، نورمن ریدس، بازیگر سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، مایکل شنون، بازیگر فیلم Revolutionary Road (جاده انقلابی)، بوید هالبروک، بازیگر فیلم Logan (لوگان)، توبی والاس، بازیگر سریال The Society (جامعه)، کارل گلاسمن، بازیگر فیلم The Neon Demon (شیطان نئونی)، مایک فست، بازیگر فیلم West Side Story (داستان وست ساید) و دیمون هریمن، بازیگر سریال Justified (موجه) در این فیلم بازی می‌کنند.

جف نیکولز، کارگردان فیلم Loving (عاشقانه) وظیفه نویسندگی و کارگردانی فیلم The Bikeriders را برعهده داشت. فیلم موتورسواران همکاری دیگری را برای مایکل شنون و جف نیکولز رقم می‌زند که قبلا در تولید فیلم Take Shelter (پناه بگیر) مشارکت داشتند. فرد برگر، سم هنسون، دیوید کرن، یاریو میلچان و مایکل شفر به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و آرنون میلچان، کی‌یرکه پانیسینک و دونالد اسپارکس به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کنند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده