نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۲

ارج نهادن عشق طرفداران به مجموعه اره در پوستر فیلم Saw X

شرکت لاینزگیت پوستر رمزآلود جدیدی از فیلم ترسناک Saw X را منتشر کرد که عشق طرفدارها به این مجموعه را ارج می‌نهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت لاینزگیت پوستر رمزآلود جدیدی از فیلم Saw X (اره ۱۰) به کارگردانی کوین گرویترت را با طرفدارها به اشتراک گداشته است. این پوستر تصاویری به سبک ایموجی را به نمایش می‌گذارد که پس از رمزگشایی عبارت I. Heart [Love]. Saw. (من [مجموعه] اره را دوست دارم) را آشکار می‌سازد. دهمین قسمت از فیلم ترسناک اره برای اکران در تاریخ ۷ مهر ۱۴۰۲ (۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است.

پوستر رمزآلود فیلم Saw X

کوین گرویترت، کارگردان فیلم Saw VI (اره ۶) سکان هدایت فیلم Saw X را در دست داشت و جاش استالبرگ فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. در خلاصه داستان این فیلم می‌خوانیم: «جان کرامر ملقب‌به جیگساو به امید یافتن راهی برای درمان سرطان خود به مکزیک می‌رود، اما زمانی‌که متوجه می‌شود کل این قضیه درمان ساختگی بوده است، به‌سراغ گرفتن انتقام از تنها راهی می‌رود که می‌شناسد. همین قضیه پای تله‌های مرگبارش را به داستان باز می‌کند».

توبین بل، بازیگر اصلی جان کرامر / جیگساو در فیلم‌های Saw دوباره برای ایفای نقش در قسمت دهم باز خواهد گشت. جیگساو نخستین‌بار در قسمت اول فیلم اره محصول سال ۲۰۰۴ به‌عنوان یک قاتل سریالی معرفی شد که قربانی‌ها را اسیر می‌کرد و اراده آن‌ها برای بقا را به‌وسیله‌ی بازی‌های مرگبار مورد آزمایش قرار می‌داد. با اینکه جان کرامر در پایان فیلم Saw 3 جان باخت، اما در تمام فیلم‌های مجموعه به‌جز Spiral (مارپیچ) حضور پیدا کرده است.

سینوو ماکودی لوند، بازیگر سریال Ragnarok (رگناروک)، استیون برند، بازیگر سریال The Sandman (سندمن)، مایکل بیچ، بازیگر فیلم Aquaman (آکوامن)، رناتا واکا، بازیگر فیلم Dreamer (رؤیاپرداز)، پالت هرناند، بازیگر فیلم Perdida (گمشده)، جاشوا اوکاموتو، بازیگر سریال The Club (انجمن) و اکتاویو هینوجوزا، بازیگر سریال Narcos: Mexico (نارکوها: مکزیک) از جمله بازیگران هستند که درکنار توبین بل در اره ۱۰ نقش‌آفرینی می‌کنند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده