نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۹

مبارزه آسوکا تانو با لایت‌سیبر در ویدیو جدید سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان

ویدیو جدیدی از سریال Ahsoka منتشر شده است که در آن شاهد یک دوئل لایت‌سیبر بین آسوکا تانو و یکی از شخصیت‌های شرور سریال هستیم.

پخش سریال Ahsoka قرار است یک روز زودتر و از روز سه‌شنبه، ۲۲ آگست (۳۱ مرداد) از شبکه دیزنی پلاس آغاز شود و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، ویدیو جدیدی از سریال بعدی دنیای جنگ ستارگان منتشر شده است. در ابتدا ویدیو شامل مبارزه هرا سیندولا با ناوگان دشمن هستیم و در ادامه آسوکا تانو در حال مبارزه با یک دروید و یکی از شخصیت‌های شرور سریال است که در این صحنه قرار است شاهد دوئل لایت‌سیبر بین آن‌ها باشیم. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر و دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده داشته و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند. سریال Ahsoka در ۸ قسمت تولید شده است که دو قسمت اول آن به شکل همزمان پخش خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده