نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۳

کاوش دریل دیکسون در پاریس آخرالزمانی در پوسترهای سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

پوسترهای جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon منتشر شد که کاوش دریل دیکسون در ویرانه‌های پاریس را نشان می‌دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پوسترهای جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: دریل دیکسون) منتشر شده است. این پوسترها کاوش دریل دیکسون با نقش‌آفرینی نورمن ریدس در ویرانه‌های پاریس را نشان می‌دهد. در پس‌زمینه هر دو پوستر برج ایفل را می‌توان دید و دنیای اطراف با غبار زرد رنگی پوشیده شده است. این سریال درام ترسناک در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) تقدیم طرفدارها می‌شود.

کاوش ویرانه‌های پاریس در پوستر سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

ماجراجویی دریل دیکسون در پاریس در پوستر سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

در خلاصه داستان سریال The Walking Dead: Daryl Dixon می‌خوانیم: «دریل به‌وسیله امواج دریا به کنار سواحل فرانسه می‌رود و تلاش می‌کند تا متوجه شود که چرا و چگونه به این مکان رسیده است. این سریال ماجراهای دیکسون در فضای به‌هم‌ریخته اما پایدار فرانسه را دنبال می‌کند که امیدوار به یافتن راهی برای بازگشت به خانه است. دریل در طول این ماجراجویی وارد رابطه‌های جدیدی می‌شود که دستیابی به هدف نهایی را برای او دشوار می‌سازد».

نورمن ریدس، بازیگر فیلم The Boondock Saints (قدیسان بوندوک)، کلمانس پوئزی، بازیگر فیلم In Bruges (در بروژ)، آدام ناگایتیس، بازیگر سریال Chernobyl (چرنوبیل)، آن چریر، بازیگر سریال Marseille (مارسی)، اریک ابوآنی، بازیگر فیلم 3 Days to Kill (سه روز تا کشتن)، لایکا بلان فرانکارد، بازیگر فیلم My Night (شب من)، رومن لوی، بازیگر سریال The Tunnel (تونل) و لوئیس پوچ سیگلیوزی در این سریال اسپین-آف نقش‌آفرینی می‌کنند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده