نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۱

پخش سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان یک روز زودتر آغاز می‌شود

با اعلام لوکاس فیلم و دیزنی، پخش سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان قرار است یک روز زودتر و از روز سه‌شنبه از دیزنی پلاس آغاز شود.

طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، پخش سریال بعدی دنیای جنگ ستارگان قرار است کمی زودتر از زمان اعلام شده آغاز شود. لوکاس‌ فیلم اعلام کرد که پخش سریال Ahsoka به‌جای روز ۲۳ آگست (۱ شهریور)، از روز سه‌شنبه، ۲۲ آگست (۳۱ مرداد) آغاز خواهد شد. ظاهرا این موضوع بخشی از تغییر استراتژی دیزنی پلاس است که حالا این سریال قرار است روزهای سه‌شنبه هر هفته پخش شود. مانند گذشته پخش سریال آسوکا با پخش همزمان دو قسمت اول آغاز خواهد شد که اخیرا برای گروهی از منتقدان نمایش داده شده و با واکنش مثبت آن‌ها مواجه شده است.

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر و دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

هایدن کریستنسن پیش از این برای نقش آناکین اسکای‌واکر و دارث ویدر در سریال اوبی وان کنوبی هم بازگشته بود. دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده