نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰

پخش اولین تریلر فیلم Rebel Moon زک اسنایدر و نتفلیکس در گیمزکام

زک اسنایدر با انتشار یک تصویر اعلام کرد که اولین تیزر تریلر فیلم Rebel Moon در جریان افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ پخش خواهد شد.

 در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار اولین تریلر فیلم ماه یاغی مشخص شده است. ما پیش از این چندین ویدیو از پشت صحنه این فیلم اکشن و علمی تخیلی دیده بودیم، اما زک اسنایدر با انتشار یک تصویر از تدوین نسخه نهایی اولین تیزر تریلر فیلم Rebel Moon اعلام کرد که اولین تریلر این فیلم روز سه‌شنبه هفته آینده در جریان افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ پخش خواهد شد. اسنایدر اکنون در حال کار روی تکمیل این تریلر است و در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

زک اسنایدر در استودیو در حال کار روی تدوین نسخه نهایی اولین تریلر فیلم Rebel Moon

سوفیا بوتلا، چارلی هونام، جایمن هانسو، دونا بائه، ری فیشر، اد اسکرین، جنا مالون، آنتونی هاپکینز، استاز نیر، ای دافی، شارلوت مگی، کری الویس، کوری استول، اسکای یانگ، میخیل هایسمان، آلفونسو هررا، فرا فی، کلوپاترا کولمن و استوارت مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Rebel Moon حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. زک اسنایدر وظیفه کارگردانی فیلم Rebel Moon را بر عهده دارد. 

شی هتن، نویسنده فیلم Army of the Dead و فیلم John Wick 3 به‌همراه کرت جانستاد، نویسنده فیلم Atomic Blonde و فیلم 300 در نوشتن فیلمنامه این فیلم به اسنایدر کمک کرده اند. همچنین اسنایدر به‌همراه جانستاد روی داستان فیلم Rebel Moon نیز کار کرده‌اند. فیلم Rebel Moon یک اثر ماجراجویی و بزرگ فانتزی توصیف شده که تمرکز آن روی یک زن جوان و مرموز خواهد بود. او توسط یک قبیله صلح‌جو مامور شده تا در فضا سفر کند و مبارزانی را برای دفاع از این قبیله دربرابر حملات قریب الوقوع یک نظام استبدادی پیدا و استخدام کند. 

فیلم Rebel Moon در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. 


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده