نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۷

اعلام تاریخ اکران فیلم Maestro نتفلیکس و بردلی کوپر با انتشار اولین تریلر

نتفلیکس اولین تریلر فیلم Maestro به کارگردانی و با بازی بردلی کوپر را منتشر کرد که تاریخ اکران این فیلم و زمان پخش آن از نتفلیکس را اعلام کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم Maestro منتشر شده است. نتفلیکس امروز اولین تیزر تریلر فیلم زندگینامه لئونارد برنستاین را منتشر کرد که در آن شاهد یک نامه عاشقانه به زندگی این هنرمند هستیم و همچنین بخش‌هایی از زندگی جنجالی او هم نمایش داده می‌شود. اتفاقات فیلم Maestro قرار است بیش از ۳۰ سال از زندگی برنستاین را نمایش دهد و این فیلم قرار است داستان ازدواج برنستاین با فلیسیا مونتلگره را روایت کند. آن‌ها درنهایت صاحب سه فرزند شدند.

در ادامه می‌توانید اولین تیزر تریلر فیلم Maestro را ازطریق یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید. اما در پایان تریلر مشخص شد که اکران محدود فیلم Maestro در سینماهای منتخب از تاریخ ۲۲ نوامبر (۱ آذر) آغاز خواهد شد و درنهایت این فیلم در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) از سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد. فیلم Maestro در ابتدا قرار است در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۳ نمایش داده شود، اما پیش از آن می‌توانید اولین پوستر این فیلم را مشاهده کنید:

کری مولیگان در اولین پوستر فیلم Maestro

بردلی کوپر در نقش لئونارد برنستاین، کری مولیگان در نقش فلیسیا مونتلگره (همسر لئونارد برنستاین)، جرمی استرانگ در نقش جان گروئن، مایا هاوک در نقش جیمی برنستاین (دختر لئونارد برنستاین) و مت بومر، از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در فیلم Maestro حضور داشته باشند و به ایفای نقش بپردازند. بردلی کوپر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد که جاش سینگر به نوشتن فیلمنامه فیلم Maestro به کوپر کمک کرده است.

جاش سینگر بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم Spotlight شناخته می‌شود که برای آن جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اورجینال را دریافت کرده است. سینگر همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Post و فیلم First Man را بر عهده داشته است. علاوه‌براین، فیلم Maestro قرار است دومین تجربه کارگردانی بردلی کوپر باشد که او پیش از این فیلم A Star Is Born را در سال ۲۰۱۸ کارگردانی کرده بود. کوپر تاکنون ۹ بار به‌عنوان بازیگر، تهیه‌کننده و نویسنده فیلمنامه نامزد دریافت جایزه اسکار شده، اما هرگز این جایزه را دریافت نکرده است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده