نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۴

تایید بازگشت آناکین اسکای واکر در تریلر جدید سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان

لوکاس فیلم تریلر جدید و کوتاهی از سریال Ahsoka منتشر کرده است که در آن بازگشت آناکین اسکای‌واکر در این سریال تایید می‌شود.

طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، تریلر جدید و کوتاهی از سریال بعدی دنیای جنگ ستارگان منتشر شده است. لوکاس فیلم تبلیغ تلویزیونی جدیدی از سریال Ahsoka منتشر کرده است که در آن شاهد تصاویر جدیدی از این سریال هستیم، اما بدون شک مهم‌ترین بخش این تریلر کوتاه تایید حضور آناکین اسکای واکر با بازی هایدن کریستنسن در سریال آسوکا است که طبق این تصاویر، ما قرار است به دوران انیمیشن Star Wars: The Clone Wars و آموزش آسوکا تانو توسط آناکین بازگردیم و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر و دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

هایدن کریستنسن پیش از این برای نقش آناکین اسکای‌واکر و دارث ویدر در سریال اوبی وان کنوبی هم بازگشته بود. دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند.

پخش سریال Ahsoka از تاریخ ۲۳ آگست (۱ شهریور) با پخش همزمان دو قسمت اول از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.


منبع sffgazette
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده