نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۴

آغاز ماجراجویی حماسی دریل دیکسون در کلیپ سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

شبکه AMC ویدیو جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon را پخش کرد که آغاز ماجراجویی دریل دیکسون در دنیایی پسا-آخرالزمانی را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه AMC کلیپ جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: دریل دیکسون) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این ویدیو آغاز ماجراجویی دریل دیکسون را نشان می‌دهد که برای بقا در دنیایی پسا-آخرالزمانی تلاش می‌کند. این نمایش درام ترسناک ۶ قسمتی برای پخش در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ (۱۰ سپتامبر ۲۰۲۳) از شبکه AMC و +AMC در نظر گرفته شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

پوستر سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

در خلاصه داستان سریال The Walking Dead: Daryl Dixon می‌خوانیم: «دریل به‌وسیله امواج دریا به کنار سواحل فرانسه می‌رود و تلاش می‌کند تا متوجه شود که چرا و چگونه به این مکان رسیده است. این سریال ماجراهای دیکسون در فضای به‌هم‌ریخته اما پایدار فرانسه را دنبال می‌کند که امیدوار به یافتن راهی برای بازگشت به خانه است. دریل در طول این ماجراجویی وارد رابطه‌های جدیدی می‌شود که دستیابی به هدف نهایی را برای او دشوار می‌سازد».

نورمن ریدس، بازیگر فیلم The Boondock Saints (قدیسان بوندوک)، کلمانس پوئزی، بازیگر فیلم In Bruges (در بروژ)، آدام ناگایتیس، بازیگر سریال Chernobyl (چرنوبیل)، آن چریر، بازیگر سریال Marseille (مارسی)، اریک ابوآنی، بازیگر فیلم 3 Days to Kill (سه روز تا کشتن)، لایکا بلان فرانکارد، بازیگر فیلم My Night (شب من)، رومن لوی، بازیگر سریال The Tunnel (تونل) و لوئیس پوچ سیگلیوزی در این سریال اسپین-آف نقش‌آفرینی می‌کنند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده