نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۶ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۲

اکران فیلم Five Nights at Freddy’s با درجه سنی PG-13

فیلم Five Nights at Freddy’s به‌خاطر «محتوای شدیدا خشونت‌آمیز، صحنه‌های خونین و الفاظ رکیک» درجه سنی PG-13 دریافت کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که فیلم Five Nights at Freddy’s (پنج شب با فردی) با درجه سنی PG-13 (مناسب برای افراد بالای ۱۳ سال) روی پرده سینما می‌رود. با استناد به Film Ratings، دلیل دریافت درجه سنی PG-13 «محتوای شدیدا خشونت‌آمیز، صحنه‌های خونین و الفاظ رکیک» بوده است. این فیلم ترسناک در تاریخ ۵ آبان (۲۷ اکتبر) روی پرده سینما می‌رود و در همین تاریخ از شبکه پیکاک تقدیم طرفدارها می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

فیلم Five Nights at Freddy’s ماجراهای یک نگهبان پریشان‌ با نقش‌آفرینی جاش هاچرسون را دنبال می‌کند که در پیتزافروشی خانواده‌پسند Freddy Fazbear’s Pizza شروع به کار می‌کند. این نگهبان در اولین شب کار در این مکان متوجه می‌شود که جان سالم به در بردن از شیفت شب به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود. زیرا موجودات غول‌پیکر انیماترونیک شروع به حرکت و کشتن همه افرادی می‌کنند که پس از نیمه‌شب در آن‌جا باقی مانده باشند.

متیو لیلارد، بازیگر فیلم Scooby-Doo (اسکوبی-دو)، پایپر روبیو، بازیگر سریال Unstable (ناپایدار)، الیزابت لیل، بازیگر فیلم Countdown (شمارش معکوس)، مری استوارت مسترسون، بازیگر فیلم Heaven's Prisoners (زندانیان بهشت)، لوکاس گرانت، بازیگر فیلم The Patient (بیمار)، کت کانر استرلینگ، بازیگر سریال The Gifted (بااستعداد) و جسیکا بلکمور، بازیگر فیلم Mina (مینا) درکنار جاش هاچرسون در فیلم Five Nights at Freddy’s بازی می‌کنند.

اما تمی، کارگردان فیلم The Wind (باد) سکان هدایت فیلم Five Nights at Freddy’s را برعهده داشت و با همکاری ست کودبک و اسکات کاتون، خالق بازی‌های مجموعه فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. این فیلم توسط شرکت بلوم‌هاوس پروداکشنز و شرکت استرایکر اینترتینمنت تولید می‌شود و شرکت یونیورسال پیکچرز مسئول توزیع آن است. جیسون بلام و اسکات کاتون به‌عنوان تهیه‌کنندگان این اقتباس سینمایی ترسناک فعالیت داشتند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده