نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۴

نمایش یک قربانی جیگساو در اولین پوستر فیلم Saw 10

لاینزگیت به‌تازگی اولین پوستر رسمی فیلم Saw X را منتشر کرده است که در آن شاهد نقش بستن X روی صورت یک قربانی جیگساو هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر فیلم Saw X منتشر است. لاینزگیت به‌تازگی اولین پوستر فیلم Saw 10 را منتشر کرده است که در این پوستر شاهد یکی از قربانیان جیگساو هستیم. این شخص که گرفتار تله جیگساو شده، لوله‌هایی روی چشم او گذاشته شده است که به شکل‌ X نمایش داده شده و در حال زجر کشیدن است. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم Saw X

کوین گرویترت وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم Saw را براساس فیلمنامه‌ای از پیتر گلدفینگر و جاش استولبرگ بر عهده دارد که پیش از این فیلم Saw VI و فیلم Saw: The Final Chapter را که با نام Saw 3D هم شناخته می‌شود، کارگردانی کرده بود. گرویترت به‌عنوان تدوینگر در قسمت‌های متعدد فیلم Saw از جمله ۵ قسمت اول و فیلم Jigsaw حضور داشته است. مجموعه فیلم Saw توسط جیمز وان خلق و اولین قسمت آن در سال ۲۰۰۴ اکران شد.

این فیلم ترسناک که با بودجه‌ای در حدود ۱/۲ میلیون دلار تولید شده بود، توانست بیش از ۱۰۳ میلیون دلار در گیشه فروش کند و مورد توجه منتقدان و طرفداران فیلم‌های ترسناک قرار بگیرد. ۹ قسمت اول فیلم Saw که در مجموع با بودجه‌ای در حدود ۹۷ میلیون دلار تولید شده‌اند، تاکنون بیش از ۱ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش کرده‌اند. طبق خلاصه داستان منتشر شده از فیلم Saw 10، جان کرامر با بازی توبین بل بازگشته است. قسمت جدید مجموعه اره قرار است به داستان‌های گفته نشده از شخصیت جیگساو بپردازد.

اتفاقات فیلم Saw X در بین وقایع فیلم Saw 1 و 2 جریان دارد که جان بیمار است و در عین ناامیدی به امید یک درمان معجزه‌آسا به مکزیک سفر می‌کند تا در یک روش پزشکی خطرناک و همچنان در حال آزمایش شرکت کند که درنهایت مشخص می‌شود که یک عملیات برای کلاه‌برداری از آسیب‌پذیرترین افراد است. قاتل سریالی بدنام که با هدفی تازه بازگشته، به کار باز می‌گردد تا با روش‌های خود ازطریق تله‌های حیله‌گرایانه و مبتکرانه خود به سراغ این کلاهبرداران بیاید.

فیلم Saw X برای اکران در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده