نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۱

بی‌تابی لاک‌پشت‌های نینجا برای پیتزا در پوسترهای انیمیشن TMNT: Mutant Mayhem

شرکت پارامونت پیکچرز پوسترهای جدیدی از انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پارامونت پیکچرز با آغاز فروش بلیت‌های انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته) پوسترهای جدیدی از آن را منتشر کرده است. این پوسترها ماجراجویی برادران لاک‌پشت در نیویورک و بی‌تابی آن‌ها برای صرف پیتزا را نشان می‌دهد. این انیمیشن در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ (۲ اوت ۲۰۲۳) روی پرده سینما می‌رود.

در خلاصه داستان انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem می‌خوانیم: «برادران لاک‌پشت پس از سال‌ها حفاظت مخفیانه از دنیای انسان‌ها تصمیم می‌گیرند که قلب نیویورکی‌ها را به‌دست آورند و با اعمال قهرمانانه به‌عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. اپریل اونیل به آن‌ها در مقابله با یک سازمان تبه‌کاری منفور کمک می‌کند، اما لاک‌پشت‌های نینجا‌ خیلی زود با از راه رسیدن ارتشی از جهش‌یافته‌ها به دردسر می‌افتند».

میکا ابی در نقش داناتلو، شامون براون جونیور در نقش مایکل‌آنجلو، هانیبال بورس در نقش چنگیز فراگ، رز بیرن در نقش لدرهد، نیکولاس کانتو در نقش لئوناردو، جان سینا در نقش راک‌استدی، جکی چان در نقش اسپلینتر، آیس کیوب در نقش سوپرفلای، ناتاشا دمتریو در نقش وینگ‌نات، آیو ادبیری در نقش اپریل اونیل، جانکارلو اسپوزیتو در نقش باکستر استاکمن، پست مالون در نقش ری فیله، برادی نون در نقش رافائل، ست روگن در نقش بیباپ، پل راد در نقش ماندو گکو و مایا رودولف در نقش سینتیا اوتروم از صداپیشه‌های انیمیشن TMNT: Mutant Mayhem به‌شمار می‌آیند.

جف رو و کایل اسپیرز سکان هدایت انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem را در دست داشتند و جف رو، ست روگن، ایوان گلدبرگ، دن هرناندز و بنجی سامیت فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآوردند. ست روگن، ایوان گلدبرگ و جیمز ویور به‌عنوان تهیه‌کنندگان انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته فعالیت می‌کنند و رمزی مک‌بین و جاش فاگن وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی پروژه را برعهده دارند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده