نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۶

مواجهه اوپنهایمر با عواقب تولید بمب اتم در ویدیو فیلم Oppenheimer

یونیورسال پیکچرز ویدیو جدیدی از فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان را پخش کرد که نگاهی گذرا به ماجرای تولید نخستین بمب اتم دارد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت یونیورسال پیکچرز در آستانه اکران فیلم بیوگرافی Oppenheimer (اوپنهایمر) ویدیو جدیدی از آن را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این ویدیو بار دیگر کیلین مورفی را در نقش جی. رابرت اوپنهایمر نشان می‌دهد و نگاهی اجمالی به ماجرای تولید نخستین بمب اتم و عواقب انجام این کار دارد. این فیلم تاریخی مهیج برای اکران در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ (۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳) برنامه‌ریزی شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

کیلین مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورنس پیو، رامی ملک، بنی سفدی، جاش هارتنت، دین دی‌هان، جک کواید، متیو موداین، آلدن ارنرایک، دیوید کرامهولتز، کنت برانا، دیوید دستمالچیان، دیلن آرنولد، اولی هاسکیوی، جیسون کلارک، جیمز دارسی، مایکل آنگارانو، گای برنت، دنی دفراری، هریسون گیلبرتسون، اما دومان، گری اولدمن، ماتیاس شوایگهوفر از بازیگرانی هستند که در فیلم Oppenheimer به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم Oppenheimer می‌خوانیم: «این فیلم ماجراهای یک فیزیک‌دان نظری با نام جی. رابرت اوپنهایمر، رئیس آزمایشگاه لس آلاموس را دنبال می‌کند که در طول جنگ جهانی دوم کمک زیادی به تولید نخستین بمب اتم طی پروژه منهتن کرد». کریستوفر نولان نویسندگی و کارگردانی فیلم اوپنهایمر را برعهده داشت و چارلز روون از شرکت Atlas Entertainment کریس نولان و اما توماس به‌عنوان تهیه‌کنندگان این فیلم بیوگرافی فعالیت می‌کردند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده