نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۳ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۱

توقف تولید فیلم Deadpool 3 در پی اعتصاب اتحادیه بازیگران

در پی درخواست اتحادیه بازیگران برای پیوستن به اعتصاب سراسری، ساخت و تولید فیلم Deadpool 3 رسما متوقف شده است.

به‌تازگی اعتصاب سراسری اتحادیه SAG-AFTRA و بازیگران هالیوودی آغاز شده است و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین قربانی بزرگ این اعتصاب مشخص شده است. مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Deadpool 3 رسما متوقف شده است. باتوجه‌به اینکه مراحل فیلم‌برداری این فیلم در بریتانیا در جریان بود، بسیاری تصور کردند که این موضوع تاثیری روی آن نخواهد گذاشت، اما اتحادیه شب گذشته از عوامل تولید فیلم درخواست کردند تا به این اعتصاب بپیوندند و حالا تولید فیلم ددپول 3 رسما از روز جمعه متوقف شده است.

فیلم Deadpool 3 هم‌اکنون بزرگ‌ترین پروژه‌ای است که مراحل فیلمبرداری و تولید آن به‌دلیل اعتصاب بازیگران متوقف شده است. هنوز مشخص نیست که این اعتصاب و تعطیلی تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد، اما ادامه آن می‌تواند به معنای عقب افتادن زمان اکران یکی از موردانتظار‌ترین فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول باشد که در آن قرار است شاهد حضور ددپول و ولورین باشیم. پیش از این اعتصاب نویسندگان باعث تغییرات گسترده تاریخ اکران فیلم‌های آینده MCU شده بود. 

چنگال ولورین روی صورتک ددپول در لوگو فیلم Deadpool 3

رایان رینولدز در نقش ددپول، هیو جکمن در نقش لوگان ملقب به ولورین، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلیسل، استفان کاپیچیچ در نقش کلوسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد، کوتسونا شیئوری در نقش یوکیو، راب دلینی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی)، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، جنیفر گارنر در نقش الکترا، اما کورین در نقش محوری شرور و منفی و متیو مک‌فادین در یک نقش نامشخص از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool 3 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) اکران شود. شان لوی، کارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم ددپول 3 را بر عهده دارد. رت ریس و پال ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول فیلم Deadpool را نوشته بودند، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Deadpool 3 را به‌همراه زب ولز، رینولدز و لوی بر عهده داشته‌اند. 


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده