نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲

مواجهه دریل دیکسون با راهبه‌ها در تیزر سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

شبکه AMC تیزر تریلر جدیدی از سریال پسا-آخرالزمانی The Walking Dead: Daryl Dixon با نقش‌آفرینی نورمن ریدس را پخش کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه AMC تیزر جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: دریل دیکسون) را پخش کرده است. این ویدیو دریل دیکسون با نقش‌آفرینی نورمن ریدس را به‌شکل ناهشیار در ابی، مکان فعالیت اعضای مذهبی مسیحی نشان می‌دهد. این سریال ۶ قسمتی در پاییز و پس از پایان سریال The Walking Dead: Dead City (مردگان متحرک: شهر مرده) پخش می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان سریال The Walking Dead: Daryl Dixon می‌خوانیم: «دریل به‌وسیله امواج دریا به کنار سواحل فرانسه می‌رود و تلاش می‌کند تا متوجه شود که چرا و چگونه با این مکان رسیده است. این سریال ماجراهای دیکسون در فضای به‌هم‌ریخته اما پایدار فرانسه را دنبال می‌کند که امیدوار به یافتن راهی برای بازگشت به خانه است. دریل در طول این ماجراجویی وارد رابطه‌های جدیدی می‌شود که دستیابی به هدف نهایی را برای او دشوار می‌سازد».

نورمن ریدس، بازیگر فیلم The Boondock Saints (قدیسان بوندوک)، کلمانس پوئزی، بازیگر فیلم In Bruges (در بروژ)، آدام ناگایتیس، بازیگر سریال Chernobyl (چرنوبیل)، آن چریر، بازیگر سریال Marseille (مارسی)، اریک ابوآنی، بازیگر فیلم 3 Days to Kill (سه روز تا کشتن)، لایکا بلان فرانکارد، بازیگر فیلم My Night (شب من)، رومن لوی، بازیگر سریال The Tunnel (تونل) و لوئیس پوچ سیگلیوزی در این سریال اسپین-آف نقش‌آفرینی می‌کنند.

ملیسا مک‌براید اخیرا با حضور در صحنه فیلم‌برداری The Walking Dead: Daryl Dixon بازگشت شخصیت کارول را تأیید کرد. این سریال براساس مجموعه کمیک‌هایی با همین نام از رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته می‌شود. دیوید زابل به‌عنوان شورانر و تهیه‌کننده اجرایی این سریال فرعی فعالیت می‌کند و نورمن ریداس، اسکات ام. گیمپل، گرگ نیکترو، برایان باکرات، آنجلا کانگ و دنیل پریسوال وظیفه تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده