نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۴

نمایش واکین فینیکس در نقش ناپلئون در اولین تریلر فیلم Napoleon ریدلی اسکات

اپل به‌همراه سونی پیکچرز به‌تازگی اولین تریلر فیلم Napoleon به کارگردانی ریدلی اسکات و با بازی واکین فینیکس را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین فیلم ناپلئون منتشر شده است. اپل و سونی پیکچرز امروز اولین تریلر فیلم Napoleon را منتشر کرده‌اند که در طول این تریلر شاهد به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارت تا حمله به مصر و دیگر اقدامات جنگ طلبانه و گسترش فرانسه هستیم که هدف فیلم نمایش به قدرت رسیدن ناپلئون تا سقوطش هستیم. ازطرفی در طول تریلر ملکه ژوزفین نیز حضور دارد و در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Napoleon را ازطریق یوتیوب اپل تماشا کنید و سپس شاهد اولین پوستر فیلم ناپلئون باشید:

واکین فینیکس در نقش ناپلئون بناپارت در اولین پوستر فیلم Napoleon

ریدلی اسکات، کارگردان نامزد دریافت ۴ جایزه اسکار وظیفه کارگردانی فیلم Napoleon را بر عهده داشته است. فیلمنامه فیلم ناپلئون توسط دیوید اسکارپا نوشته شده است که پیش از این با اسکات در فیلم All The Money In the World همکاری کرده بود و حالا وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Gladiator 2 را در سومین همکاری مشترک خود با این کارگردان برجسته سینما بر عهده گرفته است.

واکین فینیکس در نقش ناپلئون بناپارت، ونسا کربی در نقش ملکه ژوزفین، طاهر رحیم در نقش پل باراس، بن مایلز، لودیوین سنیه، متیو نیدهم، یوسف کرکور، فیل کورنول، ایان مک‌نیس، پال ریس، جان هالینگورث، ادوارد فیلیپونات و گوین اسپوکس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Napoleon حضور دارند و به ایفای نقش پردا‌خته‌اند. این فیلم به قدرت رسیدن ناپلئون ازطریق دیدگاه رابطهٔ اعتیادآور و ناپایدار او با ملکه ژوزفین را به تصویر می‌کشد.

فیلم Napoleon  قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ (۱ آذر ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما برود. فیلم ناپلئون قرار است در زمان نامشخصی از اپل تی‌وی پلاس منتشر شود که درکنار فیلم Killers of the Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با بازی لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو از جمله فیلم‌های مهم اپل برای فصل جوایز هستند. ریدلی اسکات پس از فیلم ناپلئون قرار است فیلم Gladiator 2 را کارگردانی کند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده