نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۹

دومین تریلر فیلم Killers of the Flower Moon لئوناردو دیکاپریو و مارتین اسکورسیزی

اپل تریلر جدیدی از فیلم Killers of the Flower Moon با بازی لئوناردو دیکاپریو و به کارگردانی مارتین اسکورسیزی منتشر کرده است.

ماه اردیبهشت امسال بود که اولین تریلر فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شد و در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر دیگری از فیلم قاتلان ماه کامل منتشر شده است. دومین تریلر فیلم Killers of the Flower Moon درواقع تریلر رسمی این فیلم موردانتظار است که اپل امروز آن را منتشر کرد که در طول آن شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات آن هستیم و وعده یک فیلم تاریخی و حماسی را به سینماروها می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Killers of the Flower Moon براساس کتابی به‌همین نام اثر دیوید گرن ساخته می‌شود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، اما فیلمنامه فیلم نسبت به منبع اقتباسش با تغییراتی از جمله نقش لئوناردو دی‌کاپریو مواجه شده است. اتفاقات این فیلم در دهه ۲۰ میلادی در اکلاهما جریان خواهد داشت. اریک راث، نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم Forrest Gump و فیلم The Curious Case of Benjamin Button، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم قاتلان ماه کامل به‌همراه اسکورسیزی را بر عهده داشته است.

لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز، لیلی گلداستون، ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایسبل، استرگیل سیمپسون، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شپرد و گری باسارابا، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Killers of the Flower Moon حضور دارند. مارتین اسکورسیزی وظیفه کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد.

اکران محدود فیلم قاتلان ماه کامل در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) آغاز خواهد شد و در ادامه اکران گسترده فیلم Killers of the Flower Moon برای تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برنامه‌ریزی شده است و این فیلم در زمان نامشخصی از اپل تی‌وی پلاس پخش خواهد شد. فیلم Killers of the Flower Moon برای اولین‌بار در جشنواره فیلم کن و در بخش خارج از مسابقه نمایش داده شد که توانست با تحسین منتقدان مواجه شود. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده