نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۳ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۸

اعلام زمان پخش چهار قسمت پایانی انیمه NieR Automata پس از یک تاخیر طولانی

پس از یک تأخیر طولانی به علت مشکلات به‌وجود آمده در استودیو تولید، سرانجام تاریخ پخش ۴ قسمت پایانی انیمه NieR Automata تایید و اعلام شده است.

پخش انیمه NieR Automata از دی گذشته آغاز شد، اما پس از یک مدت کوتاه و به علت همه‌گیری ویروس کرونا، پخش انیمه با تأخیر مواجه شد و مدت کوتاهی بعد دوباره شاهد از سر گرفتن آن بودیم تا اینکه دوباره پخش این انیمه متوقف شد که تا به امروز ادامه یافته است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، طرفداران این انیمه سریالی بالاخره می‌توانند منتظر قسمت‌های آینده انیمه Nier: Automata Ver1.1a باشند.

صفحه رسمی انیمه Nier رسما اعلام کرد که هر چهار قسمت باقی‌مانده انیمه NieR Automata در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۳ (۱ مرداد ۱۴۰۲) از شبکه‌های کابلی و استریم ژاپنی پخش خواهند شد. این انیمه در ۱۲ قسمت تولید شده است که پیش از این ۸ قسمت اول آن پخش شده بود. در هر حال پس از پخش قسمت هشتم انیمه Nier: Automata Ver1.1a، شاهد توقف پخش آن بودیم و حالا نزدیک به ۵ ماه فاصله بین قسمت هشتم و نهم این انیمه وجود دارد.

یوئی ایشیکاوا در نقش 2B، ناتسوکی هانا در نقش 9S، هیروکی یاتسوموتو در نقش Pod 042، کاورو آکیاما در نقش Pod 153، آتسومی تانیزاکی در نقش لیلی، آیاکا سوا در نقش A2، تاتسوهیسا سوزوکی در نقش ایو، دایسکو نامیکاوا در نقش آدام و آئویی یوکی در نقش پاسکال از صداپیشه‌های انیمه NieR: Automata Ver1.1a به‌حساب می‌آیند. انیمه NieR Automata براساس یک بازی نقش‌آفرینی محبوب استودیوی پلاتینیوم‌گیمز ساخته شده است.

انیمه NieR Automata داستان شخصیتی با نام 2B، یک ربات انسان نمای مبارز را دنبال می‌کند که به‌همراه 9S ماموریتی برای تحقیقات روی زمین و کمک به نیروهای مقاومت از سازمان YoRHa دریافت می‌کنند. ریوجی ماسویاما، کارگردان انیمه After the Rain وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه‌، تهیه‌ی استوری‌برد و کارگردانی انیمه Nier: Automata Ver1.1a را بر عهده داشته است و تارو یوکو، کارگردان و خالق مجموعه بازی Nier به ماسویاما در نوشتن فیلمنامه و ساخت این انیمه کمک کرده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده