نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲

پایان مراحل فیلم‌برداری فیلم ترسناک The Shrouds به کارگردانی دیوید کراننبرگ

مراحل فیلم‌برداری فیلم ترسناک The Shrouds به کارگردانی دیوید کراننبرگ پس از شروع در اواسط اردیبهشت حالا خاتمه یافت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که مراحل فیلم‌برداری فیلم ترسناک The Shrouds (کفن‌ها) به کارگردانی دیوید کراننبرگ به پایان رسیده است. دیوید کراننبرگ که کارگردانی آثاری نظیر فیلم The Fly (مگس) و فیلم Crimes of the Future (جنایات آینده) را در کارنامه دارد، تولید این فیلم ترسناک را در تاریخ ۱۸ اردیبهشت (۸ می) در شهر تورنتو واقع در کانادا آغاز کرد و پس از گذشت یک ماه مراحل فیلم‌برداری آن را به پایان رساند.

ونسان کسل، بازیگر فیلم Black Swan (قوی سیاه)، دیانه کروگر، بازیگر فیلم In the Fade (در محوشدگی) و گای پیرس، بازیگر فیلم Memento (یادگاری) نقش‌های اصلی فیلم The Shrouds را بازی می‌کنند. مدتی قبل دیانه کروگر جایگزین لئا سیدو در پروژه شد. این فیلم همکاری دیگری را برای ونسان کسل و دیوید کراننبرگ رقم می‌زند که در فیلم‌های Eastern Promises (وعده‌های شرقی) و A Dangerous Method (یک روش خطرناک) همکاری داشتند.

در این فیلم ونسان کسل نقش کارآفرین و بیوه مردی غمگین با نام کارش را ایفا می‌کند که یک دستگاه بدیع برای ارتباط با مردگان به‌وسیله قرارگیری در داخل کفن می‌سازد. این ابزار در گورستان مدرن و بحث‌برانگیز کارش نصب می‌شود و به مشتریان امکان تماشای لحظه‌ای تجزیه جسد عزیزان مرحوم‌شان را می‌دهد. این تجارت در آستانه راه‌یابی به بازارهای بین‌المللی است که چند قبر ازجمله قبر همسر مرحوم کارش تخریب و تقریبا نابود می‌شود. درحالی‌که کارش در تلاش برای کشف انگیزه این حملات است، مجبور به ارزیابی تجارت، ازدواج و وفاداری به همسر مرحومش می‌شود».

سعید بن سعید و مارتین کاتز، تهیه‌کنندگان فیلم Maps to the Stars (نقشه‌های ستاره‌های سینما) به‌عنوان تهیه‌کننده فیلم The Shrouds فعالیت می‌کنند. دیوید کراننبرگ اخیرا سکان هدایت فیلم Crimes of the Future را در دست داشت و در سریال علمی-تخیلی Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) به ایفای نقش پرداخت.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده