نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۷

تغییر بزرگ ساموئل ال جکسون در ویدیو رسمی سریال Secret Invasion

مارول استودیو اولین ویدیو رسمی سریال Secret Invasion را منتشر کرده است که در آن نیک فیوری با ماریا هیل ملاقات می‌کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین ویدیو سریال Secret Invasion منتشر شده است. در اولین ویدیو رسمی سریال تهاجم مخفی شاهد ملاقات دوباره نیک فیوری با ماریا هیل هستیم که در آن هیل به فیوری می‌گوید که پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame تغییر زیادی کرده است و شاهد بحث بین این دو شخصیت هستیم که سرانجام قرار است نقش بیشتری در یک اثر دنیای سینمایی مارول داشته باشند. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، بن مندلسون در نقش تالوس، کوبی اسمالدرز در نقش ماریا هیل، مارتین فریمن در نقش اورت راس، دان چیدل در نقش وار ماشین، الیویا کلمن، امیلیا کلارک، کینگلزی بن-ادیر، کریستوفر مک‌دونالد، کتی فینران و کیلیان اسکات، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Secret Invasion حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کایل برداستریت به‌عنوان رهبر تیم نویسندگان و تهیه‌کننده اجرایی در سریال Secret Invasion حضور دارد. همچنین توماس بزوچا و علی سلیم وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال تهاجم مخفی را بر عهده داشته‌اند.

سریال تهاجم مخفی در ۶ قسمت تولید شده است که مدت زمان هر قسمت یک ساعت خواهد بود. همچنین لحن سریال نسبت به دیگر آثار اخیر دنیای سینمایی مارول جدی‌تر است. اتفاقات سریال تهاجم مخفی درواقع به‌دنبال حوادث فیلم Captain Marvel آغاز می‌شود و اکنون اسکرول‌ها در زمین حضور دارند و در طول آن نیک فیوری قرار است با همکاری برخی از اسکرول‌ها مثل اورت راس، ماریا هیل و دیگر متحدانش به‌دنبال خنثی کردن حمله اسکرول‌های مهاجم را بگیرد و مانع نابودی بشریت شود.

پخش سریال Secret Invasion از تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده