نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۸

تلاش هریسون فورد برای حل معمای مقبره در کلیپ فیلم ایندیانا جونز ۵

کلیپ جدیدی از فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny پخش شد که ماجراجویی هریسون فورد و فیبی والر-بریج در یک مقبره را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که حساب توئیتر راتن تومیتیوز کلیپ جدیدی از فیلم اکشن ماجراجویانه Indiana Jones and the Dial of Destiny (ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت) شرکت والت دیزنی پیکچرز را پخش کرده است. این ویدیو هریسون فورد و فیبی والر-بریج را در تلاش برای حل معمای مقبره نشان می‌دهد. پنجمین قسمت از فیلم ایندیانا جونز برای اکران در تاریخ ۹ تیر ۱۴۰۲ (۳۰ ژوئن ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

جیمز منگولد، کارگردان نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم Logan (لوگان) سکان هدایت فیلم ایندیانا جونز ۵ را در دست داشت و با همکاری جز باترورث و جان-هنری باترورث، نویسندگان فیلم Ford v Ferrari (فورد دربرابر فراری) فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. استیون اسپیلبرگ سال‌ها برای کارگردانی فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny در نظر گرفته شده بود، اما سال گذشته ناگهان تصمیم به کناره‌گیری از کارگردانی پروژه گرفت.

در خلاصه داستان فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny می‌خوانیم: «در پس پرده رقابت فضایی روسیه و آمریکا در دهه ۶۰ ایندیانا جونز به‌خاطر استفاده ناسا از کمک یک دانشمند نازی سابق برای پیروزی بر رقیب خود برمی‌آشوبد. او پیش از اتمام زمان تلاش می‌کند تا با پس‌گرفتن عطیقه «گردونه سرنوشت» مسیر تاریخ را تغییر دهد. ایندیانا جونز در این ماجراجویی با دخترخوانده خود همراه می‌شود که دوباره او را با نازی‌ها رودررو می‌کند».

هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز، فیبی والر-بریج در نقش هلنا شاو، آنتونیو باندراس در نقش رنالدو، مس میکلسن در نقش یورگن وولر، توماس کرچمان در نقش سرهنگ وبر، بوید هالبروک در نقش کلابر، شانت رنه ویلسون در نقش میسون، توبی جونز در نقش باسیل شاو و جان ریس-دیویس در نقش صلاح از بازیگران فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny هستند. این فیلم آخرین ماجراجویی هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز خواهد بود.


منبع Rotten Tomatoes
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده