نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۹

صحبت درباره جابه‌جا کردن استانداردهای انیمیشن‌سازی در ویدیو تازه مرد عنکبوتی ۲

شرکت سونی پیکچرز ویدیو جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را پخش کرد.

شرکت سونی پیکچرز ویدیو جدیدی از انیمیشن ابرقهرمانی Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) را با طرفدارها به اشتراک گذاشت که انیمیشن‌های پیشرفته‌تر این محصول را در مرکز توجه قرار می‌دهد. در این ویدیو فیل لرد و کریستوفر میلر توضیح می‌دهند که چگونه آن‌ها با کمک بیش از هزار انیماتور از سراسر جهان محدودیت‌های انیمیشن‌ها را به چالش می‌کشند و پا را از مرزهای امکان فراتر می‌گذارند.

دانلود ویدیو از آپارات

شامیک مور در نقش مایلز مورالز، هیلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی، جیک جانسون در نقش پیتر بی. پارکر، ایسا ری در نقش اسپایدر-وومن، دنیل کالویا در نقش اسپایدر-پانک، کاران سونی در نقش اسپایدرمن ایندیا، اسکار آیزاک در نقش اسپایدرمن ۲۰۹۹، جیسون شوارتزمن در نقش اسپات، برایان تایری هنری در نقش جفرسون دیویس، لونا لورین ولز در نقش ریو مورالز، گرتا لی در نقش لیلا، اندی سمبرگ، ریچل درچ، جورما تاکونی و شیا ویگهام از ازجمله صداپیشه‌هایی به‌حساب می‌آیند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالز برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse باز می‌گردد و پس از دیدار دوباره با گوئن استیسی، اسپایدرمن خیرخواه منطقه بروکلین به درون جهان‌های موازی پرتاب می‌شود؛ جایی‌که یک تیم از تبار عنکبوتی‌ها تلاش دارند تا از عالم هستی محافظت کنند. اما زمانی‌که قهرمانان درباره نحوه مقابله با تهدید تازه به اختلاف می‌خورند، مایلز مورالز خود را در مقابل دیگر عنکبوتی‌ها می‌بیند و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا بتواند افراد نزدیک به خود را نجات دهد».

خواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون روی صندلی کارگردانی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse نشسته بودند و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام وظیفه نگارش فیلم‌نامه آن را برعهده داشتند. کریس میلر، ایمی پاسکال، فیل لرد، آوی آراد، کریستینا استینبرگ و آلونزو رووالکابا به‌عنوان تهیه‌کننده و پیتر رمزی و آدیتیا سود به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی این انیمیشن قعالیت داشتند. انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) روی پرده سینما رفت و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده