نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۲

تلاش ایندیانا جونز برای تغییر مسیر تاریخ در پوستر فیلم Indiana Jones 5

پوستر جدیدی از فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny منتشر شد که برخی از متحدان ایندیانا جونز را درکنار یکدیگر نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت والت دیزنی پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny (ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این پوستر برخی از متحدان ایندیانا جونز و شماری از لوکیشن‌های پنجمین قسمت فیلم‌های Indiana Jones را به نمایش در می‌آورد. این فیلم اکشن ماجراجویانه در تاریخ ۹ تیر ۱۴۰۲ (۳۰ ژوئن ۲۰۲۳) روی پرده نقره‌ای سینما خواهد رفت.

پوستر تازه فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny

در خلاصه داستان فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny می‌خوانیم: «در پس پرده رقابت فضایی روسیه و آمریکا در دهه ۶۰ ایندیانا جونز به‌خاطر استفاده ناسا از کمک یک دانشمند نازی سابق برای پیروزی بر رقیب خود برمی‌آشوبد. او پیش از اتمام زمان تلاش می‌کند تا با پس‌گرفتن عطیقه «گردونه سرنوشت» مسیر تاریخ را تغییر دهد. ایندیانا جونز در این ماجراجویی با دخترخوانده خود همراه می‌شود که دوباره او را با نازی‌ها رودررو می‌کند».

جیمز منگولد، کارگردان نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم Logan (لوگان) سکان هدایت فیلم ایندیانا جونز ۵ را در دست داشت و با همکاری جز باترورث و جان-هنری باترورث، نویسندگان فیلم Ford v Ferrari (فورد دربرابر فراری) فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. استیون اسپیلبرگ سال‌ها برای کارگردانی فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny در نظر گرفته شده بود، اما سال گذشته ناگهان تصمیم به کناره‌گیری از کارگردانی پروژه گرفت.

هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز، فیبی والر-بریج در نقش هلنا شاو، آنتونیو باندراس در نقش رنالدو، مس میکلسن در نقش یورگن وولر، توماس کرچمان در نقش سرهنگ وبر، بوید هالبروک در نقش کلابر، شانت رنه ویلسون در نقش میسون، توبی جونز در نقش باسیل شاو و جان ریس-دیویس در نقش صلاح از بازیگران فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny هستند. این فیلم آخرین ماجراجویی هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز خواهد بود.


منبع VitalThrills
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده