نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۹

مواجهه پاتریک ویلسون با تهدیدی تازه در تصویر فیلم Insidious: The Red Door

شرکت سونی پیکچرز تصویر جدیدی از فیلم Insidious: The Red Door را منتشر کرد که بازگشت پاتریک ویلسون را نشان می‌دهد.

فیلم Insidious: The Red Door (توطئه‌آمیز: در قرمز) شرکت سونی پیکچرز یکی از برجسته‌ترین آثار ترسناک سال جاری به‌حساب می‌آید. در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت سونی یک تصویر تازه از فیلم توطئه‌آمیز ۵ برای نمایش بازگشت پاتریک ویلسون منتشر کرده است. با اینکه این تصویر جزئیات زیادی را در اختیار نمی‌گذارد، اما جاش لمبرت را در مکانی تاریک نشان می‌دهد که به تهدیدی خارج از صفحه خیره شده است.

مواجهه پاتریک ویلسون با تهدیدی تازه در فیلم Insidious: The Red Door

فیلم ترسناک Insidious: The Red Door بار دیگر خانواده لمبرت را در کانون توجه قرار می‌دهد. طرفدارها آخرین‌بار در فیلم Insidious: Chapter 2 (توطئه‌آمیز: قسمت ۲) با این خانواده دیدار کردند؛ جایی‌که جاش و دالتون تصمیم به سرکوبی خاطرات برای جلوگیری از فرافکنی اثیری و بازگشت به قلمرو The Further گرفتند. وقایع فیلم تازه، یک دهه پس از قسمت قبلی رخ می‌دهد که دالتون به دانشگاه می‌رود و با توانایی فرافکنی اثیری و بزرگسالی کنار می‌آید.

دانلود ویدیو از آپارات

پاتریک ویلسون، بازیگر فیلم‌های The Conjuring (احضار) و تای سیمپکینز، بازیگر فیلم Iron Man 3 (مرد آهنی ۳) دوباره برای ایفای نقش‌ جاش و دالتون در فیلم Insidious: The Red Door بازمی‌گردند. پاتریک ویلسون در نخستین تجربه کارگردانی خود سکان هدایت پنجمین قسمت فیلم توطئه‌آمیز را در دست می‌گیرد و اسکات تیمز، نویسنده فیلم Halloween Kills (هالووین می‌کشد) فیلم‌نامه آن را براساس داستانی از لی ونل و جیسون بلام قلم می‌زند.

جیسون بلام، لی ونل، جیمز وان و اورن پلی به‌عنوان تهیه‌کنندگان فیلم توطئه‌آمیز ۵ فعالیت می‌کنند. این نخستین‌بار است که لی ونل فیلم‌نامه یکی از قسمت‌های فیلم Insidious را به رشته تحریر در نمی‌آورد. طرفدارهای آثار ترسناک نباید زمان زیادی را برای تماشای این فیلم منتظر بمانند و Insidious: The Red Door در تاریخ ۱۶ تیر (۷ ژوئیه) روی پرده سینما می‌رود. مجموعه فیلم‌های توطئه‌آمیز کارش را با اکران فیلم Insidious در سال ۲۰۱۱ آغاز کرد.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده