نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰

انتشار پوستر جدید انیمیشن لاک پشت های نینجا | تغییر تاریخ اکران

پارامونت با انتشار یک پوستر جدید اعلام کرد که انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem کمی زودتر اکران خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem منتشر شده است. پارامونت پیکچرز اعلام کرد که انیمیشن جدید لاک پشت های نینجا دیگر قرار نیست در تاریخ ۴ اوت ۲۰۲۳ (۱۳ مرداد ۱۴۰۲) اکران شود و حالا این انیمیشن دو روز زودتر و در تاریخ ۲ آگست (۱۱ مرداد) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. پارامونت برای اعلام این خبر پوستر جدیدی از انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر جدید انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

طبق خلاصه داستان انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem، برادران لاک پشت پس از سال‌های پنهان شدن از دنیای انسان‌ها، تصمیم گرفتند تا قلب مردم نیویورک را با انجام کارهای ابرقهرمانانه به‌دست آورند و به‌عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. آوریل اونیل دوست جدید آن‌ها است که قرار است به آن‌ها برای مبارزه با یک سندیکای جنایتکار و بدنام کمک کند، اما آن‌ها خیلی زود با ارتشی از دشمنان جهش یافته مواجه می‌شوند. 

نیکلاس کانتو، مایکا ابی، شامون براون جونیور، بردی نون، جکی چان، ایو ادبیری، سث روگن، جان سینا، هانیبال بورس، رز بیرن، آیس کیوب، پست مالونه، پل راد، مایا رودولف، ناتاسیا دیمیتریو و جانکارلو اسپوزیتو از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته بر عهده جف رو براساس فیلمنامه‌ای از برندن اوبراین است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده